کد خبر: ۸۹۲۶۵۳
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۴

اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته

کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از اعمال محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته در محور‌های مواصلاتی کشور خبر داد.
اعلام محدودیت‌های ترافیکی پایان هفته
آفتاب‌‌نیوز :

حسینی کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: تردد موتورسیکلت‌ها به استثناء موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی از ساعت ۱۲ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۸ بهمن از محور‌های کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه، تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است.

به گفته وی اعمال محدودیت تردد در محور کندوان، در صورت پرحجم بودن تردد و اعلام مأموران پلیس راه انجام می‌شود. در روز چهارشنبه ۲۵ بهمن تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۱۵ از مرزن‌آباد به سمت تهران ممنوع بوده و از ساعت ۱۷ تا ۲۴ از پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز) به مقصد چالوس یک‌طرفه خواهد بود.

او می‌گوید: با اعلام محدودیت قطعی تردد برای انواع وسایل نقلیه در روز جمعه ۲۷ بهمن، محدودیت تردد خودرو‌ها از ساعت ۱۴ از آزادراه تهران- شمال به مقصد چالوس اعمال می‌شود.

وی بیان کرد: از ساعت ۱۵ روز جمعه ۲۷ بهمن و از ابتدای پل زنگوله (انت‌های دهانه شمالی تونل البرز به سمت چالوس) محور به طور کامل مسدود بوده و از ساعت ۱۷ این روز از مرزن‌آباد به سمت تهران (شمال به جنوب) یک‌طرفه خواهد بود و این طرح از ساعت ۲۳ اتمام یافته و مسیر حرکت خودرو‌ها از پل زنگوله تا مرزن‌آباد دو طرفه می‌شود، همچنین تردد برای ساکنان و افراد محلی از مسیر جاده قدیم کرج - چالوس تا محدوده پل زنگوله آزاد است.

حسینی اظهار کرد: در محور هراز و در صورت افزایش حجم ترافیک و اعلام ماموران پلیس راه، در روز جمعه ۲۷ بهمن محدودیت یک‌طرفه مقطعی به صورت رفت و برگشت از محدوده پلور تا پلیس راه لاریجان و بالعکس انجام خواهد شد و تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از محور کرج - چالوس و بالعکس و تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز را ممنوع اعلام کرده است.

او گفت: تردد خودرو‌های کامیون و کامیونت به استثناء خودرو‌های حامل مواد سوختی و یا فاسدشدنی از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روز چهارشنبه ۲۵ بهمن و همچنین از ساعت ۶ تا ۲۴ روز‌های پنجشنبه و جمعه ۲۶ و ۲۷ بهمن از محور هراز ممنوع است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین