کد خبر: ۸۹۲۸۷۵
تاریخ انتشار : ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۳:۴۰

رییس جامعه مدرسین: نظام و انقلاب ما در دنیا بی‌نظیر است

آیت الله سید هاشم حسینی بوشهری بعد از ظهر پنج شنبه در جمع مردم دوراهک با بیان تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار داشت: شناخت ابعاد مختلف زندگی ائمه اطهار (ع) برای ما یک ضرورت محسوب می‌شود و نباید فقط به آشنایی با نام این بزرگواران بسنده کنیم.
رییس جامعه مدرسین: نظام و انقلاب ما در دنیا بی‌نظیر است
آفتاب‌‌نیوز :

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه دنیا همچون بازار آخرت است، گفت: انسان در این دنیا نقش یک تاجر و بازرگان را دارد.

وی با اشاره به اینکه شب و روز در این دنیا به عنوان سرمایه محسوب می‌شوند، عنوان کرد: گروهی از انسان‌ها در پایان راه ضرر می‌برند و گروهی سود کلان به دست می‌آورند.

حسینی بوشهری تصریح کرد: سودی که در بازار آخرت به دست می‌آید بهشت است و ضرر و زیانی که از این شب و روز به دست آورده می‌شود، دوزخ است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه انسان باید بازرگان خداشناسی باشد، افزود: بازرگانی انسان در دنیا باید در سمت و سویی باشد که سود آن بهشت است.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینک شفاعت پیامبر اکرم (ص) در صورتی انجام می‌شود که خداوند رضایت دهد، گفت: انسان باید نیکوکار باشد تا رحمت خدا شامل حال وی شود و به دنبال افزایش ارتباط با اهل بیت (ع) باشد.

رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان اینکه باید بر اساس برنامه‌های انقلاب اسلامی حرکت کنیم تا به نتیجه مقصود برسیم، گفت: دشمن می‌خواهد نقاط قوت ما را ضعیف نشان دهد و از طرفی نقاط ضعف را بزرگ جلوه کند؛ لذا مردم باید آگاه و هوشیار باشند.

حسینی بوشهری با اشاره به اینکه دشمن دست از توطئه علیه انقلاب اسلامی بر نمی‌دارد، افزود: استکبار جهانی شبانه روز بر علیه ما بمباران تبلیغاتی می‌کند و با ایجاد تهاجم فرهنگی به دنبال جدا کردن مردم با انقلاب اسلامی است.

نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری تصریح کرد: دشمن می‌خواهد به دنیا بگوید مردم از انقلاب خسته شده‌اند؛ اما مردم ما نسبت به عهد و پیمان خود با امام (ره)، رهبر معظم انقلاب و شهدا پایبند خواهند بود و تمام محاسبات دشمن را بر هم خواهند زد.

وی با بیان اینکه امام (ره) دارای یک هدف مقدس بود و رهبر معظم انقلاب نیز دارای یک هدف مقدس است، ادامه داد: نظام و انقلاب ما در دنیا بی نظیر است، اگر برخی باعث ناراحتی مردم می‌شوند نباید این موارد را به پای نظام نوشت بلکه باید پای افرادی نوشته شود که گاهی اوقات در مسئولیت‌هایی که قرار گرفته‌اند خواسته و ناخواسته باعث نارضایتی مردم می‌شوند.

نماینده مردم استان بوشهر در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه این انقلاب در امتداد حرکت عاشورا، غدیر و. به پیروزی رسیده است، خاطر نشان کرد: مردم ما دیروز در جبهه‌های جنگ پیروز شدند و امروز در عرصه انتخابات ۱۱ اسفند با حضور پر شور خود حماسه خواهند آفرید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین