کد خبر: ۸۹۲۹۷۴
تاریخ انتشار : ۲۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

هشدار‌های صریح فرمانده ارشد ارتش به دشمن

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش گفت: دشمنان از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام اسلامی و ایرانیان دریغ نخواهند کرد، بنابراین ملت شریف ایران با بصیرت روزافزون، حضور حداکثری و انتخاب اصلح یکبار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.
هشدار‌های صریح فرمانده ارشد ارتش به دشمن
آفتاب‌‌نیوز :

امیر سرتیپ علیرضا صباحی فرد در ادامه بازدید از یگان‌های پدافندی غرب کشور در جمع کارکنان گروه پدافند کرمانشاه، گفت: ایران اسلامی در به کارگیری دانش نخبگان بویژه نسل جوان و آینده دار از تمامی ظرفیت‌ها و بستر‌ها استفاده می‌کند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش افزود: بیگانگان باید از شرایط خیالی و نقشه‌های واهی در خصوص ایران اسلامی دست بردارند و از هرگونه مداخله، شیطنت و ایجاد تفرقه و دودستگی بپرهیزند.

سرتیپ علیرضا صباحی فرد افزود: امنیت کشور در گرو اقتدار نیرو‌های مسلح و تجهیز پدافند هوایی به سامانه سلاح‌های موشکی، راداری و پهپادی به روز است.

وی خاطرنشان کرد: پدافند هوایی ارتش توانسته است در بسیاری از بخش‌های علوم پدافندی با به کارگیری دانش بومی و مهندسی معکوس پیشرفت‌های خوبی را رقم بزند.

فرمانده نیروی پدافند هوایی ارتش حضور و مشارکت پرشور در انتخابات پیش رو را شاکله مشروعیت، مقبولیت و اثرگذاری بیشتر کشورمان در عرصه بین المللی دانست و خاطر نشان کرد: دشمنان از هر حربه‌ای برای ضربه زدن به نظام اسلامی و ایرانیان دریغ نخواهند کرد، بنابراین ملت شریف ایران با بصیرت روزافزون، حضور حداکثری و انتخاب اصلح یکبار دیگر توطئه‌های دشمنان را نقش بر آب خواهند کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین