کد خبر: ۸۹۳۰۳۲
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۰:۰۷

نتانیاهو: دیکته‌های بین‌المللی را درباره حل نزاع با فلسطین نمی‌پذیریم

نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام کرد این رژیم قاطعانه دیکته‌های بین‌المللی را راجع به حل و فصل دائمی درگیری با فلسطین رد می‌کند.
نتانیاهو: دیکته‌های بین‌المللی را درباره حل نزاع با فلسطین نمی‌پذیریم
آفتاب‌‌نیوز :

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی با اشاره به گزارش‌ها درباره اقدام آمریکا و سطح بین‌المللی درباره به رسمیت شناختن کشور فلسطین در چارچوب چشم انداز آمریکا درباره مرحله پساجنگ غزه گفت تل‌آویو به هیچ وجه دیکته‌های بین‌المللی را راجع به حل و فصل دائمی درگیری با فلسطین نمی‌پذیرد و با به رسمیت شناختن یکجانبه کشور فلسطین مخالف است.

به نقل از سایت خبری النشره، نتانیاهو پس از جلسه کابینه اصلی رژیم صهیونیستی تصریح کرد حل و فصل نزاع میان فلسطین و رژیم صهیونیستی تنها از طریق مذاکرات مستقیم دوجانبه و بدون پیش شرط صورت خواهد گرفت.

وی مدعی شد به رسمیت شناختن کشور فلسطین در پی عملیات ۷ اکتبر، پاداشی برای آنها خواهد بود و از هرگونه حل و فصل صلح در آینده جلوگیری می‌کند.

نتانیاهو گفت این موضع خود را درباره کشور فلسطین در جلسه کابینه مطرح کرده است و دو وزیر تندروی صهیونیستی؛ «ایتامار بن گویر» وزیر امنیت ملی رژیم صهیونیستی و «بتسلئیل اسموتریچ» وزیر دارایی این رژیم خواهان صدور بیانیه رسمی درباره مخالفت رژیم صهیونیستی با تشکیل کشور فلسطین و تحریم شهرک نشینان در کرانه باختری شدند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین