کد خبر: ۸۹۳۱۲۹
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۰

آیت‌الله مکارم: بیکاری و گرانی که مردم را تحت فشار قرار داده

«حل مشکلات اجتماعی کار یک نهاد نیست. برای حل مشکلاتی مانند بیکاری و گرانی که مردم را تحت فشار قرار می‌دهد، باید همه نهاد‌ها با هم همکاری کنند.»
آیت‌الله مکارم: بیکاری و گرانی که مردم را تحت فشار قرار داده
آفتاب‌‌نیوز :

آیت‌الله مکارم شیرازی، مسئله اشتغال جوانان را مهم دانسته و گفت: اولین چیزی که جوانان بدان نیاز دارند شغل مناسب است.

آیت‌الله «ناصر مکارم شیرازی» شب گذشته در دیدار «سیدصولت مرتضوی» وزیر کار و هیئت همراه گفت: کار شما نسبت به دیگر وزارتخانه‌ها دشوارتر است و انعکاس آن در جامعه بیشتر است.

وی بر لزوم تلاش در برابر کارشکنی‌های خارجی و داخلی در مسیر انجام وظایف اشاره نموده و اظهار کرد: باید با همکاری افراد توانمند و مخلص کار‌ها را به سرعت پیش ببرید.

آیت‌الله مکارم شیرازی، مسئله اشتغال جوانان را مهم دانسته و افزود: اولین چیزی که جوانان بدان نیاز دارند شغل مناسب است و شایسته است در این زمینه تدبیر مناسب اندیشیده شود.

این مرجع عظام تقلید، برقراری ارتباط مسئولین با مردم را بسیار مهم شمرده و گفت: ارتباط بیشتر با مردم سبب می‌شود که بدانند شما از خودشان هستید و درد و درمانشان را هم می‌دانید.

وی، حل مشکلات اجتماعی را کار یک نهاد ندانسته و تأکید کرد: برای حل مشکلاتی مانند بیکاری و گرانی که مردم را تحت فشار قرار می‌دهد، باید همه نهاد‌ها با هم همکاری کنند.

در ابتدای این دیدار «سیدصولت مرتضوی» گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته و برنامه‌های آتی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ارائه کرد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین