کد خبر: ۸۹۳۲۲۱
تاریخ انتشار : ۲۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۹:۱۴

صابری: می‌توانستم طلا بگیرم/ روز بدم بود

پرتابگر وزنه ایران در یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا معتقد است می‌توانست در این مسابقات مدال طلا کسب کند.
صابری: می‌توانستم طلا بگیرم/ روز بدم بود
آفتاب‌‌نیوز :

مهدی صابری پس از کسب مدال برنز مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا اظهار کرد: یک روز، روز خوب ورزشکار است و یک روز، روز بد. متاسفانه امروز، روز خوب من نبود و می‌توانستم مدال طلا را کسب کنم.

او ادامه داد: امروز موفق نشدم رکوردم را بزنم و به نتیجه دلخواهم که کسب مدال طلا بود، برسم. امیدوارم در مسابقات آینده خوشرنگ‌ترین مدال را برای کشورم کسب کنم.

پرتابگر وزنه ایران در بازی‌های داخل سالن دوومیدانی قهرمانی آسیا با اشاره به اینکه رقابت سنگینی را با حریفان داشت، بیان کرد: سطح مسابقات بالا بود و مدال‌آوران دوره قبل نیز در این دوره حضور داشتند. دوره قبل توانستم ایوانف قزاق را شکست دهم و در این دوره او توانست به رتبه بالاتر دست یابد و امیدوارم در آینده بتوانم جبران کنم.

صابری درباره حضورش در مسابقات جهانی نیز گفت: اگر ویزا صادر شود می‌توانم در مسابقات جهانی که ۱۰ روز دیگر آغاز می‌شود، شرکت کنم.

او درباره میزبانی ایران در این دوره از رقابت‌ها اظهار کرد: با تلاش مسئولان مسابقات در سطح بالایی برگزار شد و خوشبختانه توانسته‌ایم به‌خوبی از حریفان میزبانی کنیم.

مهدی صابری با پرتاب ۱۸ متر و ۷۴ سانتی‌متر به مدال برنز یازدهمین دوره مسابقات دوومیدانی داخل سالن قهرمانی آسیا دست یافت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین