کد خبر: ۸۹۶۴۲۰
تاریخ انتشار : ۱۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۳

گمشده پرسپولیس در تیم اوسمار پیدا شد!

مهدی ترابی زیر نظر اوسمار سرمربی جدید پرسپولیس دوباره به روز‌های اوجش برگشته است.
گمشده پرسپولیس در تیم اوسمار پیدا شد!
آفتاب‌‌نیوز :

از مشکلات پرسپولیس در نیم فصل اول رقابت‌های لیگ برتر و در زمان حضور یحیی گل محمدی، افت شدید چند ستاره این تیم بود. بازیکنان تاثیرگذاری که از روز‌های اوجشان فاصله گرفته بودند و عملکرد خوبی در نیم فصل نخست نداشتند. یکی از این بازیکنان مهدی ترابی بود. ترابی که در سال‌های اخیر یکی از بهترین‌های پرسپولیس بوده و مهره تاثیرگذاری در قهرمانی‌های سال‌های اخیر پرسپولیس بوده، در نیم فصل اول شرایط خوبی نداشت و افت کرده بود.

با این حال ترابی بعد از آمدن اوسمار دوباره به همان ستاره تاثیرگذار پرسپولیس تبدیل شد و در هفته‌های اخیر فوق العاده بود. ترابی هر وقت سرحال باشد، پرسپولیس راه می‌افتد و این موضوع در سال‌های اخیر ثابت شده است. اوسمار جای ترابی را در ترکیب پرسپولیس عوض کرده و او را از سمت چپ به سمت راست برده است. همین موضوع در کنار آزادی عملی که سرمربی جدید پرسپولیس به این بازیکن داده، باعث شد تا یک ترابی متفاوت را در نیم فصل دوم ببینیم.

مهدی در بازی با تراکتور گلزنی کرد. در دیدار با ذوب آهن بار‌ها موقعیت گل ایجاد کرد و به تیمش کمک کرد یک بازی سخت بیرون از خانه را ببرد. در بازی مقابل نفت و گاز گچساران هم یکی از ستاره‌های تیمش بود و در جریان برتری ۳ گله پرسپولیس در جام حذفی یک گل زد و یک پاس گل داد. بازگشت ترابی به روز‌های اوج بهترین خبر برای هواداران پرسپولیس است و به نظر می‌رسد ستاره گمشده پرسپولیس در نیم فصل دوم و در تیم اوسمار دوباره پیدا شده و این روز‌های شاهد درخشش او در پرسپولیس هستیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین