کد خبر: ۸۹۷۴۰۱
تاریخ انتشار : ۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۳:۵۱

رگبار باران و وزش باد شدید در شمال و غرب تهران

اداره کل هواشناسی استان تهران، از رگبار باران و وزش باد شدید در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های شمالی و غربی استان خبر داد.
رگبار باران و وزش باد شدید در شمال و غرب تهران
آفتاب‌‌نیوز :

بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی، وضعیت جوی استان تهران طی دو روز آینده آسمانی کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعات با افزایش ابر و وزش باد پیش بینی می‌شود همچنین در پاره‌ای نقاط به‌ویژه بخش‌های شمالی و غربی گاهی رگبار باران و وزش باد شدید با احتمال رعد و برق و در ارتفاعات بارش باران و برف و مه مورد انتظار است.

برای روز سه شنبه (۲۲ اسفند) آسمان صاف همراه با وزش باد و در ارتفاعات فیروزکوه گاهی با رگبار پراکنده پیش‌بینی می‌شود همچنین از روز چهارشنبه (۲۳ اسفند) تا پنجشنبه (۲۴ اسفند) با استقرار جوی پایدار و عدم وزش باد قابل ملاحظه در مناطق پرتردد شهری، افزایش نسبی غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا (۲۱ اسفند) نیمه‌ابری، در بعضی ساعت‌ها افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد شدید با احتمال رعد و برق با حداقل دمای ۵ و حداکثر دمای ۱۶ درجه سانتیگراد و در روز سه شنبه (۲۲ اسفند) صاف تا کمی ابری همراه با وزش باد، گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای ۶ و حداکثر دمای ۱۵ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه توچال با  کمینه دمای ۱۲ - درجه سانتیگراد، سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین