کد خبر: ۸۹۸۰۰۳
تاریخ انتشار : ۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۳۷

بلیت اتوبوس سفر‌های نوروزی تمام شد؟

مدیرکل دفتر حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای از فعالیت کامل سامانه‌های پیش‌فروش بلیت اتوبوس برای سفر‌های نوروزی در همه مسیر‌ها خبر داد و گفت: برای ظرفیت‌های تکمیل شده، سرویس فوق‌العاده پیشبینی شده است.
بلیت اتوبوس سفر‌های نوروزی تمام شد؟
آفتاب‌‌نیوز :

داریوش باقرجوان مطالب منتشر شده در برخی رسانه‌ها مبنی بر اتمام پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفر‌های نورزی ۱۴۰۳ را نادرست خواند و اظهار کرد: پیش فروش بلیت اتوبوس برای سفر‌های نوروزی در جریان است و در برخی مسیر‌های خاص که ظرفیت صندلی‌ها پر می‌شود، سرویس فوق‌العاده در نظر گرفته می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: در حال حاضر «سامانه‌های فروش بلیت شرکت‌های مسافربری» برای تهیه بلیت در همه مسیر‌ها باز است و البته این امکان وجود دارد که متقاضیان در ساعت خاصی در برخی از روز‌ها با پر بودن ظرفیت‌ها در یک مسیر خاص مواجه شوند که در صورت ثبت نام در فهرست انتظار سامانه‌ها از زمان اعلام ظرفیت جدید برای مسیر مورد نظر مطلع می‌شوند و می‌توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

مدیرکل حمل‌ونقل مسافر سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خاطرنشان کرد: ظرفیت پیشبینی شده در ناوگان حمل‌ونقل عمومی مسافر به طور کامل برای خدمت رسانی به مسافران در سفر‌های نوروزی ۱۴۰۳ آماده هستند.

سفر‌های نوروزی ۱۴۰۳ از ۲۴ اسفندماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود و تا ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین