کد خبر: ۸۹۸۴۹۰
تاریخ انتشار : ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۷:۲۷

وزارت بهداشت: طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد

سازمان جهانی بهداشت، «برنامه سلامت خانواده» را ابتکار جمهوری اسلامی ایران دانست و بر اساس اعلام مسئول منطقه اروپای سازمان بهداشت جهانی، این برنامه به نام ایران ثبت جهانی شد.
وزارت بهداشت: طرح سلامت خانواده به نام ایران ثبت جهانی شد
آفتاب‌‌نیوز :

وبدا نوشت: بهرام عین اللهی وزیر بهداشت که در اجلاس وزرای بهداشت کشور‌های عضو سازمان همکاری شانگ‌های در قزاقستان حضور یافته است، به ارائه دستاورد‌های بهداشتی، دارویی و تجهیزات پزشکی ایران در این اجلاس پرداخت که مورد توجه مسئولان سازمان جهانی بهداشت و کشور‌های عضو این سازمان قرار گرفت.

وی در هفتمین اجلاس وزرای بهداشت کشور‌های عضو اجلاس شانگهای، دسترسی به آب سالم و مراقبت‌های بهداشتی ایران در این حوزه را تشریح کرد.

عین اللهی در حاشیه این اجلاس با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در زمینه مراقبت‌های بهداشتی دستاورد‌های متعدد و متنوعی داشته است، افزود: این دستاورد‌ها مورد توجه کشور‌های عضو شانگ‌های قرار گرفت و این کشور‌ها خواستار همکاری‌های دانشگاهی همچنین همکاری در زمینه دارو و تجهیزات پزشکی با جمهوری اسلامی ایران هستند.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اظهار کرد: روند دسترسی مردم در ایران به آب آشامیدنی سالم بسیار فزاینده بوده و طرح سلامت خانواده، به عنوان محور اساسی در سلامت جامعه در نظر گرفته شده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین