کد خبر: ۸۹۸۹۹۱
تاریخ انتشار : ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۱

۵ طلا و یک نقره کشتی گیران جوان ایران در روز دوم تورنمنت ترکیه

در پایان رقابت‌های ۳ وزن دوم کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام قهرمانان ترکیه، نمایندگان ایران صاحب ۵ مدال طلا و یک نقره شدند.
۵ طلا و یک نقره کشتی گیران جوان ایران در روز دوم تورنمنت ترکیه
آفتاب‌‌نیوز :

مسابقات ۳ وزن دوم رقابت‌های بین المللی کشتی آزاد و فرنگی جوانان جام قهرمانان ترکیه امروز (یکشنبه) در شهر آنتالیا برگزار شد و در پایان نمایندگان کشتی ایران به ۵ مدال طلا و یک مدال نقره دست یافتند.

برای تیم منتخب کشتی آزاد جوانان ایران، شهداد خسروی در وزن ۶۱ کیلوگرم، علی رضایی در وزن ۷۴ کیلوگرم و امیررضا دلیری در وزن ۹۲ کیلوگرم به مدال طلا دست یافتند.

برای تیم منتخب کشتی فرنگی جوانان کشورمان نیز اهوار بویری در وزن ۷۲ کیلوگرم، محمدهادی صیدی در وزن ۸۷ کیلوگرم به مدال طلا و ابوالفضل دادمرز در وزن ۶۰ کیلوگرم به مدال برنز دست یافتند.

در وزن ۶۱ کیلوگرم شهداد خسروی در دورهای اول و دوم مقابل کشتی ایرانی از آذربایجان و گرجستان پیروز شد. وی در دیدار فینال با شکست ۷ بر صفر  حریف ترکیه‌ای در دیدار فینال، به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۷۴ کیلوگرم علی رضایی در دور اول کشتی‌گیر ترکیه‌ای را مغلوب کرد. وی در دور بعد مقابل نماینده آذربایجان به پیروزی رسید و در دور سوم نماینده ترکیه را شکست داد. رضایی در دیدار فینال با نتیجه ۱۰ بر ۱ از سد حریف ترکیه ای خود گذشت و به مدال طلا دست یافت.

در وزن ۹۲ کیلوگرم امیررضا دلیری در دو دور کشتی گیران ترکمنستان و ترکیه را شکست داد. وی در دیدار نهایی مقابل کشتی گیری از ترکیه با ضربه فنی به پیروزی رسید و صاحب مدال طلا شد.

در وزن ۶۰ کیلوگرم ابوالفضل دادمرز در دیدار فینال مقابل نماینده ازبکستان مغلوب شد و به مدال نقره رسید.

در وزن ۷۲ کیلوگرم اهورا بویری در دیدار پایانی مقابل نماینده ازبکستان به برتری رسید و به مدال طلا دست یافت. عرفان ولی‌پور دیگر نماینده کشورمان در دیدار رده بندی مغلوب و پنجم شد.

در وزن ۸۷ کیلوگرم محمدهادی صیدی با غلبه بر کشتی گیر ازبکستانی در دیدار فینال، صاحب مدال طلا شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین