کد خبر: ۸۹۹۲۴۴
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۹:۰۷

ادگار داویدز مهمان ویژه تمرین تیم‌ملی

ملی‌پوشان فوتبال ایران در نخستین روز اردوی اسفند-فروردین خود تمرین ریکاوری انجام دادند.
ادگار داویدز مهمان ویژه تمرین تیم‌ملی
آفتاب‌‌نیوز :

در اولین روز اردوی تیم ملی، ملی‌پوشان با نظارت امیر قلعه‌نویی به تمرین ریکاوری پرداختند. این تمرین در مجموعه تمرینی «پک» برگزار شد و ملی‌پوشان پس از بازی‌های هفته ٢١ لیگ برتر تمرین ریکاوری را انجام دادند تا از فردا تمرین تاکتیکی پیش از دیدار برابر ترکمنستان برگزار شود.

در این تمرین «ادگار داویدز»، بازیکن سابق تیم ملی هلند و تیم‌های یوونتوس و بارسلونا، با حضور در اردوی تیم ملی با امیر قلعه‌نویی، مهدی محمدنبی و بازیکنان دیدار و گفت‌وگو کرد. داویدز در جمع ملی‌پوشان با بیان تجربیاتی از حضورش در مسابقات مهم فوتبال دنیا، کسب افتخار برای مردم کشور را مهم‌ترین موضوع برای بازیکنان ملی عنوان کرد و خطاب به بازیکنان تیم ملی ایران گفت: «بازی‌های شما را همواره دنبال می‌کنم.»

او در پایان گفت: کاری کنید که نه‌تنها خانواده و پدر و مادر که مردم کشورتان به شما افتخار کنند.

سرمربی تیم ملی نیز با اشاره به سوابق داویدز در فوتبال دنیا، از بازیکنان تیم ملی خواست از امروز دوران جدیدی را برای کسب موفقیت آغاز کنند. او گفت: ما از امروز باید برای اهداف جدید کارمان را شروع کنیم. اهداف بزرگی داریم که باید برای رسیدن به آنها تلاش کنیم.

قلعه‌نویی خطاب به بازیکنان جوان دعوت‌شده به اردوی تیم ملی گفت: قدر پیراهنی که بر تن دارید بدانید. شما نماینده هشتاد میلیون نفرید و باید شایستگی خود را ثابت و برای شادکردن مردم تلاش کنید. شادکردن مردم یعنی رضایت خدا. بنابراین با احترام به یکدیگر و به‌ویژه بازیکنان باتجربه، تمام تلاش‌تان را برای موفقیت این پیراهن انجام دهید.

در پایان پیراهن تیم ملی هلند به امیر قلعه‌نویی و علیرضا جهانبخش و پیراهن تیم ملی ایران به داویدز اهدا شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین