کد خبر: ۸۹۹۶۹۵
تاریخ انتشار : ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۲:۴۶

پیش‌بینی وضع هوای مازندران در ۱۰ روز آینده

براساس تجزیه و تحلیل آخرین نقشه‌های پیـش‌یابـی هواشناسـی، وضعیت جوی استان مازندران از روز پنج‌شنبه دوم تا شنبه ۱۱ فروردین به شرح زیر پیش‌‏بینی می‏‌شود.
پیش‌بینی وضع هوای مازندران در ۱۰ روز آینده
آفتاب‌‌نیوز :

اداره کل هواشناسی مازندران به مناسبت تعطیلات عید نوروز به پیش‌بینی هوای استان در ۱۰ روز آینده پرداخت و اعلام کرد: پنج‌شنبه و جمعه ۲ و ۳ فروردین هوای استان در مناطق ساحلی تا دامنه‌ها نیمه ابری گاهی با افزایش ابر، در ارتفاعات آسمان صاف تا نیمه ابری از جمعه شب در ارتفاعات غربی با افزایش ابر و بارش پراکنده و وزش باد روبرو خواهیم بود.

اما در روز شنبه ۴ فروردین آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری همراه با افزایش نسبی دما در مناطق غربی با افزایش ابر و در روز یک‌شنبه ۵ فروردین آسمان صاف تا نیمه ابری گاهی با افزایش ابر و اواخر وقت در غرب استان با بارش پراکنده پیش‌بینی می‌شود.

براساس اعلام هواشناسی مازندران، روز دوشنبه ۶ فروردین آسمان استان نیمه ابری گاهی ابری با بارش پراکنده (در ارتفاعات مه‌آلود با بارش باران و برف) و وزش باد و در روز سه‌شنبه ۷ فروردین هوا صاف تا نیمه ابری با افزایش دما و در دامنه‌ها و ارتفاعات با وزش باد همراه است.

همچنین در روز چهارشنبه ۸ فروردین آسمان مازندران صاف تا نیمه ابری از بعدازظهر با افزایش ابر همراه با بارش پراکنده و وزش باد و در روز پنج‌شنبه ۹ فروردین هوا صاف تا نیمه ابری از شب با افزایش ابر پیش‌بینی می‌شود.

طبق پیش‌بینی هواشناسی مازندران آسمان در روزهای  جمعه وشنبه ۱۰ و ۱۱ فروردین نیمه ابری تا ابری با بارش پراکنده (در ارتفاعات مه‌آلود با بارش باران و برف) و وزش باد مواجه هستیم.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین