کد خبر: ۸۹۹۷۲۵
تاریخ انتشار : ۰۲ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۴:۳۷

دستگیری جاعل مهر‌های دولتی

رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری جاعل حرفه‌ای مهر‌های دولتی خبر داد.
دستگیری جاعل مهر‌های دولتی
آفتاب‌‌نیوز :

سردار  علی ولیپور گودرزی  در این باره اظهار کرد: با وقوع کلاهبرداری‌های سریالی مبنی بر جعل مهرهای دولتی در تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در تحقیقات ابتدایی متوجه شدند، یک مرد جوان با جعل مهرهای دولتی مهم اقدام به کلاهبرداری از شهروندان کرده است.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: با توجه اهمیت موضوع، کارآگاهان وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و روش‌های علمی هویت متهم را شناسایی کردند که در ادامه نیز مشخص شد وی از افراد سابقه‌دار در رابطه با جعل است.

وی تصریح کرد: کارآگاهان در گام بعدی با اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده مخفیگاه متهم را در استان "بوشهر" شناسایی کردند و پی بردند وی قصد دارد از افراد دیگری با جعل مهر دولتی کلاهبرداری کند.

ولی پور گودرزی افزود: کارآگاهان پس از دریافت این اطلاعات مهم با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی راهی مخفیگاه متهم شدند و وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند که در بررسی‌های اولیه اسناد و ادوات جعل نیز از مخفیگاه موردنظر کشف شد.

ولی پور گودرزی عنوان کرد: متهم پس از انتقال به اداره سیزدهم پلیس آگاهی در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر کلاهبرداری و جعل مهرهای دولتی اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرائم احتمالی و شناسایی سایر شکات دیگر در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین