کد خبر: ۹۰۱۰۷۸
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۲

بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین

ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر و تأکید کرد: آرمان‌ها و مشی جمهوری اسلامی علی‌رغم توطئه‌های مستمر دشمنان به تدریج از مرز‌های جغرافیایی فراتر رفته و نقطه امیدِ همه ملت‌هایی است که می‌خواهند از تسلط نظام سلطه خارج شوند.
بیانیه ستاد کل نیروهای مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین
آفتاب‌‌نیوز :

ستاد کل نیرو‌های مسلح به مناسبت ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله ۱۲ فروردین با عنوان روز جمهوری اسلامی ایران از مهم‌ترین و تعیین کننده‌ترین مقاطع تاریخ ایران و متکی به ملتی انقلابی، بصیر، مؤمن، سرافراز، اصیل و ریشه دار است. این روز، تبلور اراده ملت بر تعیین سرنوشت خود، تحت رهبری امام خمینی (ره) و نفی هرگونه سلطه بیگانه بر ایران اسلامی بود و در نتیجه، نظام قدرتمند و مردم سالار دینی برآمده از آراء ۹۸/۲ درصدی ملت با عنوان جمهوری اسلامی ایران استقرار یافت. 

این نظام عصاره انقلاب اسلامی و سده‌ها مجاهدت علما و مردم متدین ایران است که بر پایه مردم سالاری دینی و راهبری فقیه عادل و مدبر، بر استقلال سیاسی و آزادی تاکید دارد و به عنوان الگویی برای ملت‌های آزاده جهان تبدیل شده است.

آرمان‌ها و مشی جمهوری اسلامی به پاس ظلم ستیزی، ماهیت ضد استکباری، مردم سالاری دینی و حمایت از محرومین و مستضعفین عالم، علی‌رغم توطئه‌های مستمر دشمنان به تدریج از مرز‌های جغرافیایی فراتر رفته و نقطه امیدِ همه ملت‌هایی است که می‌خواهند از تسلط نظام سلطه، بیگانگان به خصوص آمریکا، انگلیس و برخی از کشور‌های اروپایی، رهایی یافته و بر مقدرات کشور خویش مسلط باشند.

خیزش‌های ضد امپریالیستی در جهان، شکل‌گیری جبهه مقاومت و گسترش پرشتاب آن، افول قدرت پوشالی شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار و برآمدن روحیه و تفکر ضد اسرائیلی حتی در قلب کشور‌های حامی و نزدیک به رژیم صهیونیستی به سقوط قطعی؛ نشانه‌هایی از گسترش فرهنگ انقلاب اسلامی، فراتر از مرز‌ها و نشستن بر دل و جانِ ملت‌هاست.

به همین دلیل، دشمنان بشریت، آگاهی، هویت‌یابی، استقلال و آزادی ملت‌ها را بر نمی‌تابند و به طور مستمر برای خاموش کردن شعله‌های امید، با نظام جمهوری اسلامی دشمنی و جدال می‌کنند. اما به لطف خداوند متعال و براساس وعده الهی، پایان پرشکوه این جدال، به حاکمیت مهدوی در همه جهان و پیروزی جبهه حق می‌انجامد. 

ستاد کل نیرو‌های مسلح بار دیگر روز تاریخ ساز و بزرگ جمهوری اسلامی را گرامی داشته و ضمن تبریک به رهبر فرزانه، حکیم و عظیم الشان انقلاب اسلامی (مدظله العالی) و مردم مومن، بصیر، شریف و بزرگ ایران اعلام می‌دارد به حول و قوه الهی و عنایات ائمه طاهرین علیهم السلام، برای تحقق آرمان‌های انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از هیچ کوششی دریغ نداشته و همواره تامین کننده امنیت و استقلال ملت و سرزمین عزیزمان ایران خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین