کد خبر: ۹۰۱۱۴۹
تاریخ انتشار : ۱۱ فروردين ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۲

ماجرای فرار دختر ۲۰ ساله در تهران

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری عامل ربایش یک دختر حدوداً ۲۰ساله در شمال شهر تهران خبر داد.
ماجرای فرار دختر ۲۰ ساله در تهران
آفتاب‌‌نیوز :

سردار علی، ولی پور گودرزی؛ رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار کرد: ابتدای فروردین ماه سال جاری در پی فقدان دختری حدوداً ۲۰ ساله و شکایت خانواده وی به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار تیمی زبده از کارآگاهان اداره چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست طی انجام تحقیقات ابتدایی از شاکی دریافتند؛ فقدانی به‌بهانه خرید از منزل بیرون رفته است، ولی پس از خروج از منزل دیگر به منزل بازنگشته است.

این مقام ارشد پلیسی گفت: خانواده این فقدانی در حین تحقیقات کارآگاهان اعلام کردند اعضای خانواده‌شان فقدانی را در یکی از خیابان‌های مرکز شهر تهران سوار بر یک خودروی پراید مشاهده کرده‌اند.

وی تصریح کرد: با تحقیقات میدانی به دست آمد که فقدانی به‌همراه یک مرد جوان از مغازه‌ای اقلام خوراکی تهیه کرده‌اند و بدین ترتیب درابتدا چهره این مرد جوان شناسایی شد و در نهایت با رصد‌های اطلاعاتی هویت و مخفیگاه متهم شناسایی شد.

سردار، ولی پور گودرزی متذکر شد: پس از مراقبت‌های نامحسوس و شبانه‌روزی و پس از هماهنگی‌های قضائی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و به‌همراه فقدانی به پلیس آگاهی انتقال یافت.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ در ادامه عنوان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار داشت؛ حدوداً ۳ سال با فقدانی آشنا بودم و به‌دلیل علاقه‌مندی و قصد ازدواج با وی، موضوع را باخانواده او درمیان گذاشتم، اما به‌دلیل اعتیاد به مواد مخدر و استفاده از نوشیدنی‌های غیرمجاز با مخالفت‌های شدید خانواده فقدانی روبه‌رو شدم و چاره‌ای جز فراری دادن او نداشته‌ام که با طرح نقشه قبلی وی را از منزل خارج کردم و با خود به منزلم در مرکز شهر تهران بردم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: باتوجه به پیدایش فقدانی نامبرده تحویل خانواده شد و پس از آن طی صدور قرار قانونی از سوی مراجع قضائی، متهم پس از تکمیل پرونده به زندان منتقل شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین