کد خبر: ۹۰۱۳۴۸
تاریخ انتشار : ۱۳ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۰:۰۷

۱۳ بدر بوشهر باران خفیف دارد

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد در ساعت‌هایی از وقت امروز و فردا با افزایش پوشش ابر، احتمال وقوع بارش خفیف و پراکنده باران در برخی نقاط استان و روی دریا، دور از انتظار نخواهد بود.
۱۳ بدر بوشهر باران خفیف دارد
آفتاب‌‌نیوز :

پیام مساعدی افزود: همچنین امروز و فردا در سواحل جنوبی، طی ساعت‌هایی با افزایش سرعت باد شمالی، دریا تا حدودی متلاطم پیش بینی می‌شود.  از روز سه شنبه تا پایان هفته، سواحل استان در اغلب ساعات آرام پیش‌بینی شده است.

کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر تصریح کرد: در ۲۴ ساعت آینده آسمان این استانغ کمی تا نیمه ابری همراه با غبار محلی، گاهی وزش باد، احتمال بارش خفیف و پراکنده باران و در برخی نقاط مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

وی گفت: در مدت یاد شده جهت وزش باد متغیر، به طور غالب شمال غربی تا جنوب غربی با سرعت ۸ تا ۳۰ گاهی تا ۳۸ کیلومتر در ساعت و در مناطق جنوبی بر روی دریا طی ساعت‌هایی، ۱۲ تا ۳۸ گاهی تا ۴۴ کیلومتر در ساعت پیش‌بینی شده است.

مساعدی عنوان کرد: در ۲۴ ساعت آینده ارتفاع موج دریا ۳۰ تا ۹۰ گاهی ۱۲۰ سانتیمتر و در مناطق جنوبی طی ساعت‌هایی ۶۰ تا ۱۲۰ گاهی ۱۵۰ سانتیمتر پیش‌بینی می‌شود.

وی افزود: فردا در بندر بوشهر زمان مد اول ۰۰:۴۱، جزر اول دریا ساعت ۰۴:۵۰، مد دریا ساعت ۱۲:۰۸ و جزر دوم ساعت ۲۰:۰۹ خواهد بود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین