کد خبر: ۹۰۸۹۰۶
تاریخ انتشار : ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۱۰:۴۵

کوچ ستاره‌های پرسپولیس به یک تیم دیگر منتفی شد؟

باشگاه تراکتور قصد داشت برای فصل جدید بازی‌ها ۴، ۵ بازیکن ملی پوش از تیم‌های مدعی قهرمانی به خدمت بگیرد.
کوچ ستاره‌های پرسپولیس به یک تیم دیگر منتفی شد؟
آفتاب‌‌نیوز :

جذب ۴، ۵ بازیکن ملی پوش از سوی باشگاه تراکتور وعده زنوزی مالک باشگاه به تماشاگران تیم بود. او به صراحت گفته بود تیم برای فصل جدید بازی‌ها ۴، ۵ بازیکن ملی پوش به‌خدمت خواهد گرفت. حضور دانیال اسماعیلی‌فر و مهدی ترابی در مراسم ختم همسر زنوزی این شائبه را پیش آورد که از جمله بازیکنان جدیدی که قرار است، توسط باشگاه تراکتور جذب شود مهدی ترابی و دانیال اسماعیلی فر هستند.

صرف از درستی یا نادرستی حضور دو بازیکن تیم پرسپولیس در لیست خرید تراکتور برای فصل آینده باید گفت این پروسه متوقف شده است. به این خاطر که زنوزی بعد از توهین تماشاگران تراکتور در پایان بازی با مس تصمیم گرفت، سهام باشگاه تراکتور را واگذار کند. او حتی آگهی واگذاری سهام باشگاه تراکتور را منتشر کرده است تا نشان دهد این بار در تصمیم خود جدی است و می‌خواهد تیم را واگذار کند.

کوچ ستاره‌ها به تیم تراکتور منتفی شده است. به این خاطر اگر زنوزی از اداره تیم تراکتور کناره‌گیری کند، دیگر ستاره‌ها به گروه جدید و حضور در تبریز به راحتی اعتماد نخواهند کرد. تیم تراکتور با شکست‌های متوالی در هفته‌های پایانی شانس قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی را از دست داده است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین