کد خبر: ۹۱۱۴۸۰
تاریخ انتشار : ۱۰ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۶:۵۲

علی موسوی: باشگاه استقلال کاری کرد سردرد بگیریم

مهاجم سابق تیم استقلال نسبت به وضعیتی که این تیم در لیگ بیست و سوم تجربه کرد، بسیار ناراضی است.
علی موسوی: باشگاه استقلال کاری کرد سردرد بگیریم
آفتاب‌‌نیوز :

علی موسوی بازیکن سابق استقلال در حاشیه دیدار دوستانه جانبازان بیمارستان نیایش و ملی پوشان ۹۸، با خبرنگار ورزش سه گفتگو کرد و در ابتدا اظهار داشت: باشگاه استقلال امسال کاری کرد که سردرد بگیریم. لیگی است که کیفیت ندارد، اما حاشیه‌اش از تمام لیگ‌های دنیا، بیشتر است. همه از داور، مجری تا سرمربی و بازیکن صحبت می‌کنند، اما هیچ فوتبالی ندیدیم. نه در جام باشگاه‌های آسیا مقام آوردیم نه کار دیگری کردیم. چیزی نداریم که به درد فوتبال ایران بخورد. انشالله هر کدام از بین پرسپولیس و استقلال قهرمان شد، بتواند از نام ایران در آسیا دفاع کند و بتوانیم یک عنوان را کسب کنیم.

موسوی همچنین تاکید کرد: به نظرم فوتبال ایران فرهنگ‌سازی می‌خواهد. مردم ایران حاشیه فوتبال را دنبال می‌کنند و فوتبال باکیفیت خیلی کم دیدند. این حاشیه فراگیر شده و این پسرفت فوتبال ایران است. مسائل پشت پرده و دلالی فوتبال ایران را زیر سوال برده و از استقلال و پرسپولیس فقط یک پیراهن آبی و قرمز مانده، چون فوتبال باکیفیتی ندیدم و اگر چنین چیزی بود، در آسیا حداقل یک قهرمانی می‌دیدیم. این فرهنگ سازی لازم است تا مصاحبه‌ها کم شود و مربیان به کیفیت فوتبال برسند.

او ادامه داد: چند سال پیش ما به فینال آسیا رفتیم، هنوز یقه ما را می‌گیرند که چرا قهرمان نشدید. آن وقت در لیگ ایران فوتبال بی‌کیفیت می‌بینند و هیچ چیز نمی‌گویند. کاش رفتار سرمربیان و مدیرعامل‌ها درست شود تا این بی‌احترامی‌ها کمتر شود.

مهاجم سابق آبی‌ها در مورد مشکلات استقلال توضیح داد: استقلال صدر بود و می‌توانست بهتر بازی کند تا صدر را حفظ کند. این مسائل همیشه در فوتبال ایران بوده و مدیرعامل و مربی یا مربی و بازیکن همیشه با هم مشکل داشتند و این ریشه در غیرحرفه‌ای بودن دارد. باید حرفه‌ای کار کنند، چون پول گرفتند و برخی مواقع سکوت کنند. بعد از آن وقتی که تکلیف مشخص شد، درباره مسائل شخصی خودشان صحبت کنند و تصمیم بگیرند.

منبع: ورزش سه
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین