کد خبر: ۹۱۱۷۵۰
تاریخ انتشار : ۱۲ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۸:۱۳

هزینه کردن زاکانی از نام رئیسی در اولین اظهارات بعد از کاندیداتوری

زاکانی گفت: اکنون بر اساس وظیفه و دعوت اساتید دانشگاه آمده‌ام، قرار نیست از درد مردم بی‌خبر باشیم و مردم در فشارهای اقتصادی بی‌پناه بمانند، قرار این نیست سختی‌ها برای قشر خاصی باشد، قرار است به مدد الهی و به پشتوانه ملت و شناخت از شرایط امروز کشور جهش بزرگی را در تکمیل مسیر رقم بزنیم.
هزینه کردن زاکانی از نام رئیسی در اولین اظهارات بعد از کاندیداتوری
آفتاب‌‌نیوز :

«علیرضا زاکانی» شهردار تهران، در مجلس یازدهم پس از ثبت نام در جمع خبرنگاران اظهار داشت: رئیسی عزیز ما مؤمن و انقلابی و اهل منطق و استدلال بود. شهید رئیسی به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت. قرار نیست از درد مردم بی خبر باشیم. قرار نیست از آمدن میان مردم واهمه داشته باشیم و سختی‌ها فقط برای قشر خاصی از مردم باشد. قرار است با برنامه و کارنامه برای پیشرفت ایران عزیز با محوریت عدالت با رفع فساد و تبعیض تا آخر پای مردم بمانم.

وی گفت: قرار است نگذاریم جریان تحریف را دوباره حاکم کنند و کتاب تاریخ را برنامه تحول جا زنند. در عرصه بین الملل نیز نسبت شهید جمهور ما با دوستان انقلاب اسلامی حمایت و با دشمنان آن مخالفت صریح و شجاعانه بود. شهید رییسی به انقلابی بودن خود افتخار کرد و قرآن و تصویر حاج قاسم را بر دست گرفت و به راه خویش مطمئن بود و با آرامش رفت. اندوخته سه سال دولت رییسی همان راه جمهور است. ترسیم جهت گیری درست در مسیر انقلاب و ایجاد شرایط ثبات برای ایران عزیز است؛ وضعی که با زمان شروع دولت سیزدهم قطعاً قابل مقایسه نیست.

شهردار تهران تصریح کرد: اکنون بر اساس وظیفه و با دعوت نخبگان دانشگاهی و حوزوی و فعالان سیاسی امده ام تا با مشارکت مردم خط اصلی انقلاب و گفتکان خدمت صادقانه را محور قرار دهیم.

زاکانی افزود: قرار نیست در برابر دشمنان انقلاب و ملت رشید ایران، منفعل و تابع باشیم؛ قرار است به تبعیت از رهبر انقلاب و به پشتیبانی ملت با حرکتی جهادی و شناخت مطلوب از شرایط امروز کشور با برنامه جامع و دقیق، جهش بزرگی را در تکمیل سریع‌تر این مسیر، رقم بزنیم.

داوطلب نامزدی ریاست‌جمهوری افزود: قرار است با برنامه و کارنامه بر مدار مردم زمینه رفع چالش‌ها فراهم شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین