کد خبر: ۹۱۱۹۸۷
تاریخ انتشار : ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۴:۰۱

دستگیری سارقان حرفه‌ای مغازه‌های شهرری

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری دو سارق سابقه دار مغازه در محدوده دولت آباد خبرداد.
دستگیری سارقان حرفه‌ای مغازه‌های شهرری
آفتاب‌‌نیوز :

سرهنگ محمد قاسم طرهانی در تشریح جزئیات این خبر گفت: چند روز پیش بود که به دنبال چند فقره وقوع سرقت از مغازه در محدوده دولت آباد، دستگیری سارق یا سارقان به صورت ویژه در دستور کار کلانتری ۱۶۷ این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: با حضور تیم تجسس کلانتری دولت آباد در محل مشخص شد سارق یا سارقان با استفاده از ابزار آلات مخصوص اقدام به تخریب در کرکره‌ای مغازه‌ها کرده و پس از ورود به داخل آن اقدام به سرقت کرده و متواری شده‌اند. تیم عملیات کلانتری با استفاده از سر نخ‌های به‌دست آمده و تحقیقات محلی در محدوه جغرافیای جرم هویت و مخفیگاه هر دو متهم را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: با به‌دست آوردن این اطلاعات بلافاصله هماهنگی‌های قضائی انجام شده و تیمی از ماموران کلانتری در روز گذشته به مخفیگاه متهمان مراجعه با اجرای یک عملیات غافلگیرانه هر دو متهم را در مخفیگاهشان در محدوده دولت آباد شهرری دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

طرهانی با بیان اینکه متهمان دارای سوابق متعدد در امر سرقت بودند، گفت: این افراد در جریان بازجویی‌های انجام شده به جرم خود مبنی بر سرقت از مغازه و دستکم هفت مورد مشابه دیگر اعتراف کردند. در ادامه برای این افراد پرونده‌ای تشکیل شد و آنان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در این خصوص همچنان ادامه دارد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین