کد خبر: ۹۷۷۲۶
تاریخ انتشار : ۲۸ فروردين ۱۳۸۹ - ۱۰:۰۵

جزئیاتی جدید از حلقه فاسد فاطمی که نادران، معاون اول احمدی‌نژاد را متهم به ریاست آن کرده است

آفتاب‌‌نیوز : آفتاب: همه تصمیم‌گیری‌ها در خانه فاطمی انجام شده است. رفت و آمد برخی شخصیت‌های سیاسی و قانون‌گذاری و وابستگان آنها به این خانه، باعث می‌شود توجه نهادهای قضایی و نظارتی به این محفل جلب شود. در خانه فاطمی چندین مورد سوء استفاده‌های مالی برنامه‌ریزی و اجرا شده است. سامان دادن به همه ماموریت‌های خانه فاطمی بر عهده فردی به نام "جابر الف" بوده است.

به گزارش خبرنگار جهان، "جابر الف" فقط از آقای (...) دستور می‌گرفته و برای اجرای دستورات آقای (...) حتی از ماشین شخصی وی استفاده می‌کرده است. "جابر الف"اخیرا دستگیر شده است و به همه موارد اتهامی خود اعتراف کرده است؛ با این حال آقای (...) آزاد می‌باشد.

چندی پیش رئیس قوه قضائیه تاکید کرده است با دانه درشت‌ها برخورد می‌کنیم. بدون شک در فصل جدید مبارزه با فساد اقتصادی بررسی نقش آقای (...) به عنوان يک دانه‌درشت در خانه فاطمی بررسی خواهد شد. چشم عدالت‌خواهان و همه علاقه‌مندان به دولت فساد‌گریز و فسادستیز، به سرانجام این پرونده است.

اما در خانه فاطمی چه گذشته است؟

جابر الف بعد از مذاکره با برخی از شرکا پیشنهاد تهيه یک خانه مسکونی برای پیگیری کارها، خارج از ساختمان‌های دولتی را می‌دهد و این پیشنهاد مورد قبول اعضا قرار می‌گیرد. از همین رو وی مسئول پیگیری و تهیه یک محفل تیمی می شود. در نهایت از دختر خواهر ناتنی خود در خواست می کند که خانه بلااستفاده اش در خیابان فاطمی را در اختیار وی قرار دهد.

و اما جابر الف چه کسی است؟

جابر فردی است که در انتخابات مجلس هشتم، چک‌هایی با مبالغ قابل توجه در اختیار برخی نمایندگان مجلس قرار می‌داده است. وی همچنین در ماجرای یک استیضاح (!) چکهایی را برای برخی افراد صاحب رای و نفوذ صادر می‌کند.

"جابر الف" این چک‌ها را با هماهنگی آقای (...) می‌کشیده است. او که به دلیل تخلفات متعدد از بیمه ایران اخراج می‌شود، بدون آنکه سابقه استخدامی داشته باشد در یک نهاد نظارتی به عنوان نماینده این نهاد، اسناد بیمه ایران را رسیدگی می‌کند و آتش اصلی گزارش جنجالی بیمه ایران را تهیه می‌نمايد.

وی که به علت حمل و فروش مواد مخدر محکومیت دارد، وظیفه کار چاق‌کنی برای برخی افراد سیاسی را برعهده داشته و بیشتر هرینه‌های خود را از حساب آقای (...) برداشت می‌کرده است.

به طور مشخص وی 2 چک به مبلغ 700 میلیون تومان و 2 میلیارد تومان از حساب آقای(...) برداشت کرده است. وی با اینکه مسئولیت اصلی خانه فاطمی را نداشته، اما کلیه هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌ها را در این خانه انجام می‌داده است.

یکی از کارهایی که در خانه فاطمی برنامه‌ریزی می‌شود، اختلاس و سوء استفاده از بیمه کرج است. پرونده‌ای که چندی پیش از سوی قوه قضائیه به عنوان پرونده بزرگ فساد اقتصادی نام گرفت. مطابق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در خانه فاطمی، "مصطفی ح" (از مسؤولین ارشد بیمه ایران کرج) ماموریت می‌گیرد تا با به جریان انداختن مجدد پرونده‌های مختومه، از بیمه اختلاس کند. "مصطفی ح" این پول‌ها را پس از اختلاس به حساب جابر الف واریز می‌نمايد.

در خانه فاطمی فرد دیگری به نام "م" از مسئولان وقت استانداری تهران نیز رفت و آمد داشته است. "م"در اسفند 87 دستگیر می‌شود. اتهام وی این بوده که درآمدهای متفرقه استانداری را به مصرف شخصی می‌رسانده است. نقش "م"در خانه فاطمی قابل توجه و محرز می‌باشد.

کلیه سوء استفاده‌های مالی توسط مثلث آقای (...) ، "م" و "جابر الف" در خانه فاطمی برنامه‌ریزی می‌شده است.
بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۰
ناشناس
|
Sweden
|
۰۱:۳۰ - ۱۳۸۹/۰۱/۲۹
0
3
آقایان (...) یعنی جه؟ حد اقل که مثل جابر الف یا م میتوانستید (ان) بنویسید. این نحوه اطلاع رسانی بدرد خودتان میخورد. اگر اینهمه ترس دارید، بروید دنبال شغلی دیگر. آخه اینگونه نوشته ها توهین به خواننده است، اگر هدف اطلاع رسانی باشد.
علی
ناشناس
|
Georgia
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۸۹/۰۵/۱۰
0
2
چرا این قدر مخفی حرف می زنید
ناشناس
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۹
2
0
(...) كاملاً در تيتر مشخص شده شما چرا دقت نمي كنيد!؟
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین