کد خبر: ۲۳۲۱۲۰
تاریخ انتشار : ۳۰ بهمن ۱۳۹۲ - ۱۷:۴۶
رییس فدراسیون قایقرانی دلیل استعفایش از سمتش خود در فدراسیون را تشریح کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
آفتاب: احمد دنیامالی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تصمیمش برای انصراف از ریاست فدراسیون قایقرانی اظهار کرد: با توجه به مشورت‌ها و صحبت‌هایی که در این مدت داشتیم تصمیم گرفتم در کنار ورزش بمانم اما از سمت ریاست فدراسیون قایقرانی کناره‌گیری کنم. دوستان شورای شهر با استعفای من از سمتم در شورا کلا مخالفت داشتند و از طرف دیگر دوستان و مردمی که با من در تماس بودند نیز عمدتا توصیه می‌کردند در شورای شهر بمانم. با اینکه ورزشکاران دوست داشتند من در قایقرانی باشم اما از هر 10 نفری که با من تماس می‌گرفتند 9 نفر توصیه داشتند که به رای مردم احترام بگذارم و در شورا بمانم چرا که عمدتا بر این باور بودند که ارزش معنوی رای مردم بسیار بالاست و من هم از نظر اخلاقی و هم از نظر حرفه‌ای باید در شورا بمانم.

او ادامه داد: در این چند وقت مشورت‌هایی که داشتم در نهایت تصمیم گرفتم که از ریاست فدراسیون قایقرانی استعفا دهم تا در شورا بمانم. البته خودم اعتقاد ندارم که شورای شهر شغل محسوب شود و گفته‌ام که علی‌رغم میل باطنی از قایقرانی استعفا می‌دهم.

او در پاسخ به این سوال که پس چرا در انتخابات فدراسیون قایقرانی شرکت کردید و آیا به دنبال اعاده حیثیت بودید بیان کرد: خیر این مسائل وجود ندارد. من کسی هستم که از ورزش وارد شورا شدم نه اینکه از طریق شورا به ورزش برسم. با اینکه تحصیلات من مهندسی و برنامه‌ریزی شهری است من سال‌هاست که در ورزش هستم و خود را ورزشی می‌دانم همان طور که گفتم مشورت‌ها و نظر مردم بر این بود که من در شورای شهر بمانم و من نیز به این توصیه‌ها احترام گذاشتم.

دنیامالی در پاسخ به سوال دیگر ایسنا مبنی بر اینکه حالا وضعیت فدراسیون قایقرانی چه می‌شود بیان کرد: سرپرستی انتخاب می‌شود تا انتخابات برگزار شود. من نیز گفته‌ام در کنار سرپرست حضور دارم. من از قایقرانی نرفته‌ام و همچنان در کنار ورزش هستم. تمام تلاش من نیز برای حفظ آرامش و انگیزه قایقران‌هاست چرا که در این یک هفته بسیار خوشحال و باانگیزه کار کرده‌اند. تلاش من این است که قایقران‌ها با بهترین شرایط برای بازی‌های آسیایی آماده شوند.

او در پاسخ به این سوال که آیا گزینه‌ای از طرف شما وارد انتخابات فدراسیون قایقرانی می‌شود یا نه گفت: باید بگذاریم تا جلوتر برویم و وضعیت مشخص شود.

دنیامالی در پاسخ به سوال پایانی ایسنا مبنی بر اینکه آیا آقای قالیباف مخالف اصلی خروج شما از شورای شهر بود، بیان کرد: خیر، این طور نیست. در شورای شهر آرا به گونه‌ای است که دسته ‌بندی در آن تاثیر ندارد. ما یک مهره هستیم و کارمان را انجام می‌دهیم. خیلی وقت‌ها در شورا دوستان از هم دفاع می‌کنند چرا که بحث‌ها کارشناسی است و این دسته‌بندی‌ها تاثیری در کار ندارد. البته من نیز مهره‌ای نیستم که نبودنم در شورا بخواهد اتفاقی ایجاد کند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین