کد خبر: ۳۷۷۴۸۳
تعداد نظرات: ۴۲ نظر
تاریخ انتشار : ۰۶ تير ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۸
وقتی تیر اتاق فکر تندروها علیه دولت روحانی به سنگ می‌خورد
برخي اوقات ناخواسته حاميان تبديل به افشاگر مي‌شوند؛ واقعا شايد ناخواسته و بدون برنامه‌ريزي بود كه اين روزها برنامه اتاق فكر عليه دولت يازدهم به پروژه پاسخ‌خواهي از عملكرد دولت احمدي‌نژاد تبديل شده و حاميان ناشي آن دولت‌هاي قبل براي متهم كردن دولت روحاني توپ را در زمين خودشان انداختند!
آفتاب‌‌نیوز :
اين روزها دلواپسان بيش از هميشه ناراحت هستند چرا كه تير آنها باز هم به سنگ خورده است، چون پيش‌بيني‌هاي آنان غلط‌تر از هر زماني بود و برنامه‌ريزي آخر در اتاق تخريب دولت اعتدال به موضوعي براي متهم كردن خودشان تبديل شد. 

به گزارش آفتاب‌نیوز، اين دلواپسان كه سر مست از افشاي فيش حقوق های نجومي بودند چنين برنامه‌ريزي كرده بودند كه دولت در مقابل حاميان خود شرمنده خواهد شد، اما اين تصور اشتباه بود، چرا كه دست مردان دولت تدبير و اميد براي پاسخگويي به اين دلواپسان پر بود. در همين ماجراي فيش‌هاي حقوقي نجومي دولت يازدهم به دنبال پوشاندن و تبرئه خود و يارانش نرفت بلكه رئيس‌جمهور در ۴ تيرماه با اشاره به اين موضوع گفت: « اگر خطايي صورت پذيرد دولت از عذرخواهي لكنت زبان نخواهد داشت اما در عين حال متوقع نباشيد كه فسادهاي گذشته را نيز براي مردم تبيين نكنيم.» البته آنچه رئيس‌جمهور بيان كرد خواست عمومي است و مهدي پازوكي از اقتصاددان كشور در این‌باره به «آرمان» گفت: « يكي از شعارهاي آقاي روحاني شفافيت و برخورد صادقانه با مردم بوده است. اكنون لازم است دولت يازدهم گزارش جامعي از وضعيت سيستم حقوق و دستمزد دردوره دولت آقاي احمدي‌نژاد ارائه كرده و تشريح كند كه وضع سيستم پرداخت در آن دوره چگونه بوده است.» اما آنچه سبب پريشاني بيشتر دلواپسان شده است آن بود كه اسحاق جهانگيري اينچنين بيان كرد: « متاسفانه اين سنت (پرداخت‌هاي نامتعارف) وقتي گذاشته شد كه در دولت (دولت دهم) به عنوان مهم‌ترين ركن تصميم‌گيري اين نظام نشستند دور خودشان و تصميم گرفتند به خودشان نشان و سكه بدهند. از يك جمع ٣۰ نفره دولت به ٢٧ نفر از خودشان نشان درجه دو و درجه يك با ٧۵ و ١۰۰ سكه دادند. اعطاي نشان درجه يك و درجه دو نيازمند برگزاري مراسم و پخش از تلويزيون است اما اين خبر اينقدر قبيح بود كه بدون برگزاري هرگونه مراسم و تشريفاتي اين نشان‌ها را مخفيانه دادند.»

جبهه پايداري، يار دوازدهم احمدي‌نژاد

پس از اين اظهارات مردان دولت قبل سكوت كردند و پاسخي نداشتند كه در رد ادعاي معاون اول رئيس‌جمهور ارائه كنند، بنابراين به حاميان خود در مجلس نهم كه نتوانستند اعتماد مردم را براي حضور در مجلس دهم جلب كنند، متوسل شدند تا آنها به مانند هميشه به مغلطه كردن و ايجاد هياهو براي پاك كردن اظهارات جهانگيري بپردازند كه از جمله آنها حميد رسايي عضو حامی جبهه پايداري بود. جالب اينكه رسايي از يك روش نخ نما شده براي تطهير دولت مورد حمايت خود يعني دولت احمدي‌نژاد استفاده كرده و نوشته است: «دولتي‌ها كه در سه سال گذشته فرياد خزانه خالي است سر مي‌دادند اما اين روزها رسواي فيش‌هاي حقوقي نجومي شده‌اند، به جاي پاسخگويي تلاش مي‌كنند با حمله به دولت قبل افكار عمومي را منحرف كنند.» 

نكته جالب رسايي متهم كردن جهانگيري به آنچه است كه افكار عمومي به دولتمردان قبل و حاميان آن نسبت مي‌دهند مانند ايجاد هياهوي رسانه اي! بر كسي پوشيده نيست كه مشي دولت يازدهم از ابتدا درگير نكردن افكار عمومي با موضوعات حاشيه‌اي بوده كه مشي كاملا متضاد با دولت قبل است اما رسايي نوشته است: «جلودار اين حركت اسحاق جهانگيري است كه توپخانه اتهام پراكني‌اش در سه سال گذشته همواره روشن بوده و هر ماه آمار جديدي از اختلاس رو كرده و هر بار براي چند روز خوراكي براي مطبوعات سمپات دولت فراهم مي‌كرده ولي هنوز موفق نشده است كه حتي پرونده‌اي را در قوه قضائیه بابت ادعاهايش بگشايد، در تازه‌ترين اظهارنظر به جاي عذرخواهي از مردم و تلاش براي بازگرداندن مبالغ يغما رفته توسط مديران بالا دستي دولتش، دوباره توپ را به زمين دولت قبل انداخته و گفته: منشا حقوق‌هاي نجومي اين دولت «پرداخت تعدادي سكه در قالب نشان‌هاي خدمت و لياقت به صورت غيرقانوني و مخفيانه در دولت قبل» بوده است.» به نظر مي‌رسد اگر دولت قبل دفاعي براي تبرئه خود داشت، لازم نبود رسايي اينچنين به ميدان دفاع از آن دولت بپردازد و در نهايت بخواهد بنويسد: «اين حجم از بُله پنداري مخاطب و نيز پررویي و فريبكاري امثال جهانگيري واقعا شرم آور است.»

وقتي تسنيم افشا مي‌كند

رسايي براي موجه جلوه دادن اعطاي نشان‌هاي افتخار نوشته است: «روال اعطاي نشان‌هاي حكومتي بدين صورت بود كه در سال ۱۳۷۳ قانون براي نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه يك، ۱۰۰سكه بهار آزادي، نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه دو، ۵۰ سكه بهار آزادي و نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه سه ۳۰ سكه بهار آزادي در نظر گرفت. هفت سال بعد براي دومين بار اين آيين‌نامه دستخوش تغييرات شد و براي اين نشان‌ها به‌ترتيب ۵۰ سكه بهار آزادي، ۳۰ سكه و ۲۰ سكه در نظر گرفتند. در آخرين تجديد نظر، ميزان جوايز مجددا تغيير كرد و براي نشان عالي «استقلال» و «آزادي» ۲۰۰ سكه بهار آزادي، نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه يك ۱۰۰ سكه بهار آزادي، نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه دو ۷۵ سكه بهار آزادي و براي نشان‌هاي تخصصي و عمومي درجه سه ۵۰ سكه بهار آزادي در نظر گرفته شد. در دولت های نهم و دهم اكثر اين مدال‌ها به خانواده شهدا و چهره‌هاي فرهنگي و علمي اهدا شد و در پايان هشت سال فعاليت دولت، به برخي از اعضاي كابينه نيز اين مدال ها اهدا شد.» 

اما آنچه رسايي عنوان مي‌كند با آنچه خبرگزاري اصولگراي تسنيم در سال ۹۲ يعني پايان دولت احمدي‌نژاد منتشر كرده، تفاوت دارد، چنانكه در ۲ شهريور ۹۲ در گزارشي به مدال ها و نشان هاي افتخار اعطا شده در دولت احمدي‌نژاد پرداخته و نكته جالب آن اين است كه در سال آخر فعاليت اين دولت از فرودين تا تيرماه به محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس‌جمهور، علي نيكزاد وزير راه و شهرسازي، علي‌اكبر صالحي وزير امور خارجه، حميدرضا حاجي‌بابايي وزير آموزش و پرورش، رستم قاسمي وزير نفت، مهدي غضنفري وزير صنعت، معدن و تجارت، عبدالرضا شيخ‌الاسلامي رئيس دفتر اسبق رئيس‌جمهور و وزير سابق كار، رفاه و تعاون، سيد شمس‌الدين حسيني وزير امور اقتصاد و دارايي، نسرين سلطان‌خواه معاون علمي و فناوري رئيس‌جمهور، بهروز مرادي معاون برنامه‌ريزي و نظارت راهبردي رئيس‌جمهور، علي اكبر محرابيان وزير اسبق صنايع و دستيار ويژه رئيس‌جمهور، محمدرضا فرزين دبير ستاد هدفمندسازي يارانه‌ها و غلامحسين الهام سخنگوي دولت نشان و مدال افتخار اعطا شده است. نكته جالب اينجاست که طبق آنچه تسنيم منتشر كرده است در اين سال در ۵ مراسم از خانواده شهدا تقدير و مدال و نشان به آنها اعطا شده است. البته اين سوال هم بايد پاسخ داده شود كه چرا در سال آخر دولت اين اندازه مدال و افتخار به وزرا واعضاي دولت اعطا شده است و آيا در تمام دولت‌ها سابقه دارد كه در آخرين سال فعاليت اين ميزان بذل و بخشش دولتي صورت گيرد؟

دولت افشا كرد

همان‌طور كه دولتمردان يازدهم اشاره كرده بودند پيش از متهم كردن دولت تدبير و اميد بايد به ارزيابي آنچه دولتمردان سابق كردند پرداخته شود و ديروز رسانه دولت اين موضوع را عملياتي كرد و نوشت: مشايي ۱۰۰ سكه به ارزش ۱۳۰ ميليون، محمدرضا رحيمي، علي نيكزاد، علي اكبر صالحي، حاجي بابايي، رستم قاسمي، غضنفري، شمس الدين حسيني، سلطانخواه، بهروز مرادي، محمدرضا فرزين، محرابيان، فرزين، غرقي و شيخ الاسلام هم ۱۰۰ سكه دريافت كردند. علاوه بر اين غلامحسين الهام ۷۵ سكه گرفته است. در ليست منتشرشده در رسانه دولت به اسامي سفير ايران در چين، معاون وزارت دادگستري، مديرعامل توزيع برق خوزستان، رئيس سازمان راهداري كشور، رئيس دانشگاه بوعلي همدان، رئيس سازمان راهداري، گلشني و ولايتي اعضاي شوراي عالي انقلاب فرهنگي و قائم مقام بانك مركزي هم اشاره شده كه از ۵۰ تا ۷۵ سكه دريافت كرده‌اند و نتيجه اين شده كه دو ميليارد و ششصد و پنجاه و سه ميليون از دارايي‌ها در دولت قبل صرف اين پاداش ها شده است.

منبع: روزنامه آرمان
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۴۲
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
5
100
آقاي جوانفكر گفته ليست حقوق آقاي روحاني و احمدي نژاد را منتشر كنيد.
در جواب بايد گفت البته انتشار ليست كليه مسوولين براي شفاف سازي ضروري است ولي فيش حقوق شاخص نيست. به عنوان مثال مسوولي ادعا مي كند كه من هيچ حقوقي بابت مسوليتم دريافت نمي كنم؛ ولي نمي دانم چطور يك مجتمع در شرق تهران بنا مي كند. يا مي گويد بنده ناهار اداره را نمي خورم و داخل بقچه نان و پنير خود را به رخ مي كشد؛ ولي يهويي 120 نفر از دوستان، بستگان، عروس و مادر عروس و خدمه و مشاطه گر و آشپز مخصوص را با هواپيماي VIP به سفر خارج برده و هتل نجومي گرفته و در حين ماموريت نيز خانواده را براي خريدهاي نجومي راهي بازارهاي خارجي مي نمايد. تا به اصطلاح خوش بگذزد. ديگر گذشت زمان عوامفريبي و پوپوليستي؛ بعضي ها فكر مي كنند اگر اسمشان جوان باشد حتما فكرشان هم جوان هست. ولي عمو بگذار و بگذر آلزايمر علائمش هويداست.
پاسخ ها
پارسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
گل گفتی.دمت گرم
علی
| - |
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
با سلام
با این فرافکنی ها فساد به این بزرگی مدیران از ذهن مردم پاک نمیشود.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
ناشناس محترم چقدر زيبا و فصيح اصل مطلب را بيان كرديد. هستند كساني كه براي خودنمايي، نه خوب مي خورن و نه خوب ميپوشند. بنابراين خوب خوردن و خوب پوشيدن رو براي بقيه مردم هم نمي تونند ببينند. چيكار ميكنن؟؟؟؟؟؟ بخيال خام خودشون پولهارو ميدن به بعضي دور و بري هاشون كه مثلاً حامي شون باشند و اونوقت بتونند تو مسندي كه لياقتشو ندارن بيشتر بمونند.
اما بعضي ها هم هستند كه هم خوب ميخورن و هم خوب مي پوشند (در حقيقت با داده حلال خداوند متعال خوب زندگي مي كنند) در عين حال كمك مي كنند كه بقيه بندگان خدا هم خوب و آبرومند زندگي كنند. هم براي خودشان خير و خوبي مي خواهند و هم براي ديگران. اينها هستند كه رضايت خداي متعال و بندگانش را جلب مي كنند و چه بر مسند قدرت باشند و چه نباشند به خواست خداوند متعال همواره عزت و حرمت و آبرويشان در هر دو دنيا و پيش همگان محفوظ و برقرار است.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
مدیرانی که برای عزت و شرف این مردم و این مرز وبوم زحمت میکشند هر چه بگیرند حلال است. برای من به شخصه باعث افتخار است که ریاست جمهوری و سران مملکتم بهترین ها را داشته باشند و بهبهترین نحو به مردم و کشور رسیدگی کنند.
امیدوارم که به تدبیر و امید این دولت روزهای خوبی در پیش باشد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
5
30
جهانگیری شفاف‌سازی را با اعلام حقوق خود شروع کند.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
18
عجب جواب دندان شکنی دادا این ناشناس
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
10
63
چنين برنامه‌ريزي كرده بودند كه دولت در مقابل حاميان خود شرمنده خواهد شد، اما اين تصور اشتباه بود،
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
10
34
سلام.درود براقای جهانگیری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
1
32
باید مشخص شود چگونه و از کجا در زعفرانیه برای خود خانه ویلایی ساخته است.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
کی؟؟؟؟
جاوید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
11
راستی این سکه ها که در گذشته هم علنی شد و مخفی نبود برای 8سال داده شده .
جاوید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
1
16
چنان گفتین افشاگری جهانگیری که فکر کردیم چی گفتن !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
2
27
تو را به خدا مردم را هالوفرض نكنيد مردم خيلى بيشتر إز ان چيزى كه شما فكر مى كنيد مى فهمند
ناشناس
|
-
|
۱۳:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
9
13
الهام هشت سال خدمت فقط 75 سکه گرفته
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
7
15
درود برجهانگیری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
1
11
افشا کنید افشا کنید اخلاق که ندارید سواد هم که ندارید ش...
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
5
18
احمدی نژاد تخلف کرده و باید محاکمه شود هیچ فرقی با افراد عادی نمی کند.پولهای میلیاردی وزارت ارشاد دولت قبل در کجا هزینه شده است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
5
20
در اوج تورم 40 درصدی سفر هیئت 120 نفره صدای خودی ها را نیز درآورد:
زهره طبیب زاده نماینده تهران در مجلس و عضو جبهه پایداری با بیان اینکه در شرایطی که در محدودیت ارزی هستیم رفتن هیئت 120 نفره به نیویورک هیچ ضرورتی نداشت، گفت: اینگونه رفتارها از رئیس جمهوری که شعار عدالت طلبی سر می دهد دور از انتظار است.
و معلوم نبود هتلی که شبی 600 دلار برای هرنفر و 110 اتاق در اختیار هیئت ایرانی و این در حالی بود که هیئت هندی 10 نفر شرکت کرده بودند و هیئت چینی با 11 نفر بعد هم می گفتند ساده زیست عدالت محور و هزاران لقب عوامفریبانه آخرش هم نماینده تهران و بقیه همفکرانشان در مجلس چه اقدام قانون برای تاراج بیت المال بعمل آوردند تقریبا هیچ و الان شروع کردند به دفاع از او و هجمه به دولت تدبیر و امید غافل از اینکه ملت باهوش رایشان در خرداد ماه سال 1396 دکتر روحانی محبوب خواهد بود. لطفا هرینه های بی رویه آن دوران را جمعبندی و به اطلاع عموم برسانید که مشمول مرور زمان نکردد.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
0
6
حقوق استاندار كه خودش بيانيه داده17ميليونه....موندم حقوق وزرا و معاونين...و خود جقده....
اکبر
|
GERMANY
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۶
9
1
بابا اینقدر ادامه ندهید
ناشناس
|
MOLDOVA, REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
3
7
خجالت خوب چیزه
ناشناس
|
ROMANIA
|
۰۴:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
2
6
در ۸ سال گذشته دولت به هیچ چیز کار نداشتن کارخانه امروز رب رو میدان هزار فردا ۳هزار و ...مرع کیایی ۱۱۰۰توملن دوروزمتوالی بعد ۵هزار و سر آخر ۷۳۰۰تومان و ....قیمت مسکن بدون هیچ نظارتی ۱۰ برابر شد حقوقدان میلیون ظرف ۴ سال اول کاملا نادیده شد و...چرا این شخص نباید محاکمه بشه به اتفاق رسایی
قلندر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
1
2
سئوال خب نتیجه همه این افشاگریها چیه؟؟
علی
|
ROMANIA
|
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
5
چند روز نمی گذرد که در اخبار می نویسد که رییس فلان کشور که در حال دوچرخه سواری توسط پلیس جریمه می شود و ایشان قبول از تخلفی که کرده است را می پذیرد اما در ایران هر که خلاف می کند به گردن این و آن گروه و دسته می اندازد
داریوش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
12
باسلام جناب حمید رسایی دوره نمایندگی شما تمام شده حالا موقع اش رسیده طبق سخنان خودتان کع فرموده بودید بعد اتمام ماموریت خطیرنمایندگی به سوریه میروم ومدافع حرم میشوم .ماانتظار داریم شما ودکتر زاکانی وکوچک زاده بعنوان مدافعان حرم پیش قدم شوید تا انشاالله الگویی باشید برای جوانارها .جناب کوثری هم فرمودند میروند ومطمئنا ایشان میروند شما هم برای یکبارهم که شده بجای حرف عمل کن نه بعنوان تبلغ هرکسی حاضر است به اروپا برود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
شما برو سوریه اگر راست میگویی
داریوش
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
11
باسلام جناب حمید رسایی دوره نمایندگی شما تمام شده حالا موقع اش رسیده طبق سخنان خودتان کع فرموده بودید بعد اتمام ماموریت خطیرنمایندگی به سوریه میروم ومدافع حرم میشوم بروید خوب
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
1
میگم مشکل کجاست بنظرتون؟
پاسخ ها
فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
سکوت مردم
ساده باوری مردم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
1
2
ما که از شفاف سازی خوشحال میشیم و فرقی نمیکنه کدوم دولت باشه اما خواهش ما اینه که به بهانه کوبیدن طرف مقابل کارهای خودمان رو کوچک جلوه ندهیم عزیز برادر ما که در خطاهای گذشته تردیدی نداریم اما 100 سکه که میشه صد میلیون یک مرتبه در دولت کجا و ماهی 400 ، 500 میلیون اون هم برای کلی مدیر ارشد دولتی کجا
پاسخ ها
ادریس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۲
قربون نفست بروم واقعا عالی بود نقدت
شهرام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
0
2
سلام پس چرا کسی مجازات نمیشه ? با اعلام کردن که چیزی عوض نمیشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۷
2
6
درود بر جهانگیری
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
0
بله بله
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
2
سلام
به نظرم هم پرداخت کنندگان و هم دریافت کنندگان نه در یک ماه که در طول زمانی که غیر قانونی بیت المال را به تاراج برده اند باید پاسخگو باشند شخص ذیاست محترم قوه قضائیه سازمان بازرسی باید حق بیت المال را بازستانند مسئولین خاطی عزل و با سو استفاده کنندگان اعتماد ملت برخورد شود ما حامی دولتیم و امیدواریم این دولت بر خلاف دیگران با رفتار و تدبیر درست اعتماد ما را بیش ار پیش جلب کند
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
3
کجایید جوانانی که زندگیتون را گذاشتید کف دستتون وبرای این مملکت جنگیدید وبه شهادت رسیدید آیا شما هم بودید الان مثل این مال مردم خورها می شدیدفکرنکنم
رضا
|
UNITED STATES
|
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۸
0
1
اینا که نوشتین جمعا 13 نفرند پس 14 نفر بقیه از اون 30نفر بی نام هستند؟؟؟؟
نا شناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
0
8
امیدوارم کشور از امسال احمدی نژادها پاک بشه و هیچ وقت کابوس 8 ساله تکرار نشه. خیانت و دزدی که این موجود و گروهش به کشور و مملکت و اسلام انجام دادن بی سابقه بوده
ناشناس
|
GERMANY
|
۱۲:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۹
1
4
لیست پاداش‌های مقامات دولت سابق تحت عنوان دریافت نشان ملی نشان می‌دهد که دولتی‌های سابق فقط در همین یک فقره، در مجموع 2 میلیارد و 653 میلیون تومان دریافت کرده‌اند.
اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور در جریان ضیافت افطار با وزیران، معاونان وزیران، استانداران و رؤسای سازمان‌ها با ریشه‌یابی موضوع برخی پرداخت‌های نامتعارف گفت: متأسفانه این سنت (پرداخت‌های نامتعارف) وقتی گذاشته شد که در دولت (دولت دهم) به‌عنوان مهم‌ترین رکن تصمیم‌گیری این نظام نشستند دور خودشان و تصمیم گرفتند به خودشان نشان و سکه بدهند. از یک جمع 30 نفره دولت به 27 نفر از خودشان نشان درجه دو و درجه یک با 75 و 100 سکه دادند.
ناشناس
|
SINGAPORE
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۱
0
2
اقای رسایی حیا نصف دین است ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۳
0
0
بعضی ها برای سرپوش گذاشتن بر روی تخلفات مالی خود دیگران را بهانه قرار می دهند . غافل از اینکه همیشه خورشید پشت ابر باقی نمی ماند و حق ظاهر خواهد شد .
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پرطرفدار ترین عناوین