کد خبر: ۴۲۵۲۵۳
تاریخ انتشار : ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۱
یادگار گرامی امام سلامتی حجت الاسلام و المسلمین ناطق‌نوری را از خداوند مسألت کرد.
آفتاب‌‌نیوز :
سید حسن خمینی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: امروز ظهر بعد از اینکه از درس مدرسه‌ى دارالشفا در شهر مقدس قم ، فارغ شدم و برگشتم منزل ، خبر دادند که آقاى ناطق به بیمارستان رفته. خدا پدر خبردهنده را بیامرزد که همان زمان گفت حالشان خیلى خوب است و الّا در آشفته بازار خبرهاى این روزها مى توانست خیلى اسباب نگرانى شود. زنگ زدم و احوال پرسى کردم و مثل همیشه با روحیه ى بالا و نشاط کم نظیر و صداى مردانه و مطمئن آقاى ناطق مواجه شدم.

آقاى ناطق از جمله معدود سیاستمدارانى است که ورزشکار حرفه اى است و بیش از ورزش به مرام زورخانه و پهلوانى پایبند است. در همین سالهاى اخیر چندبار به قله ى دماوند صعود کرده و هر روز به ورزش اشتغال دارد. چندبار با هم به زورخانه رفته ایم و ما را که به ورزشهاى جدید بیشتر عادت داریم، به این رشته ى شیرین وارد کرده است. به حساب خودش بیش از صد مرتبه شنا مى رود و بیش از این میل مى گیرد. پاى تلفن مطابق مشرب و مرامش شوخى هایى هم کرد که شاید نخواهند آنها را ذکر کنم.

خدا به این سیاستمدار پهلوان و قابل اتکا که مى تواند براى جامعه ى ما در روزهاى سخت بسیار مفید واقع شود ، سلامت کامل عنایت کند.
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین