کد خبر: ۴۹۶۵۸۰
تاریخ انتشار : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۵
مدیر عامل گروه خودرو سازی سایپا:
مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا در مراسم معارفه مدیرعامل جدید سایپادیزل گفت: سایپادیزل در مسیر افزایش تولید، تنوع محصول و صادرات قرار می گیرد.
آفتاب‌‌نیوز : مهندس جهرودی در مراسم تودیع مدیرعامل پیشین و معارفه مدیرعامل جدید سایپادیزل با قدردانی از تلاش های رسول محمدصادقی، اظهار کرد: با حضور مهندس نوری در کنار مدیران و کارکنان شرکت سایپادیزل، شاهد روزهای طلایی این شرکت خواهیم بود.

وی خاطر نشان کرد: با تفکر جدید و اصلاح ساختار مالی و تنوع محصول از جمله کامیونت و اتوبوس در کنار تولید محصول برندی مانند ولوو، می توان سایپادیزل را دوباره احیا کرد.

جهرودی یادآور شد: راحت ترین کار در شرایط فعلی واگذاری شرکت های زیان ده است ولی ایمان دارم با پتانسیل و توانی که در سطوح مدیران میانی و کارشناسان سایپادیزل وجود دارد، این شرکت ریشه دار جایگاه واقعی خود را پیدا خواهد کرد.

مدیر عامل گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: در مقطع کنونی باید دست به دست هم دهیم تا با انضباط مالی صحیح و افزایش تولید و صادرات، شرایط سایپادیزل را بهتر از گذشته کنیم .

جهرودی گفت: شرکت سایپادیزل علاوه بر افزایش تولید، باید در زمینه حضور در بازارهای جدید صادراتی اقدامات موثری انجام دهد و نیاز است تا سال آینده، 20درصد از تولید این شرکت به کشورهای افغانستان، قطر، عمان، ارمنستان، آذربایجان، عراق و سوریه صادرشود.

وی شرکت سایپادیزل را جزو شرکت های پیش رو در عرصه تولید محصولات سنگین دانست و اظهار امیدواری کرد: با همه مشکلاتی که در حال حاضر شرکت سایپادیزل دارد، امیدوارم سال آینده شاهد درخشش این شرکت باشیم.

مدیر عامل گروه سایپا گفت: ضروری است که در شرکت سایپادیزل با افزایش تولید، تنوع محصول، خودکفایی و تنوع فروش، نگاه خریداران به محصولات این شرکت به عنوان یک کالای سرمایه ای بیش از پیش تقویت شود.

گفتنی است در این مراسم رسول محمد صادقی مدیر عامل پیشین سایپادیزل ضمن ارائه گزارشی از عملکرد زمان تصدی خود، برای مدیرعامل جدید سایپادیزل آرزوی موفقیت و سربلندی کرد.

در ادامه این مراسم مهندس محمدهادی نوری مدیرعامل جدید سایپادیزل ضمن تقدیر از زحمات مدیرعامل قبلی سایپادیزل، خاطرنشان کرد: امیدوارم با همکاری تمامی مدیران و کارکنان و با تغییرات اساسی در ساختار مالی و احیای تولید، در آینده ای نزدیک شاهد روند رو به رشد شرکت سایپادیزل باشیم.

منبع: سایپا نیوز
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین