کد خبر: ۵۷۷۹۷۹
تاریخ انتشار : ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۰
«هنگامی که مسئولان ذی‌ربط تعلل می‌کنند، تخم مرغ دزدها به شتر دزد تبدیل می‌شوند و این بار اعضای مجمع تشخیص مصلحت را با پیامک‌های تهدیدآمیز خود تحت ضرب قرار می‌دهند. متأسفانه باز هم کوتاهی می‌شود، در نتیجه اکنون کار به آنجا رسیده است که پیام می‌دهند: «چه اردوگاه اشرف منافقین در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران هیچ فرقی با هم ندارند. فقط به فکر خودتان و آشوب و فتنه‌اید.»
آفتاب‌‌نیوز :
«هنگام بحث درباره لوایح مربوط به FATF تعداد زیادی پیامک‌های تهدیدآمیز برای تلفن‌های نمایندگان ارسال شد. همه می‌دانند که رسیدگی به چنین جرمی حتی نیازمند شکایت نمایندگان نیست. این اقدام جرم سنگینی است؛ بویژه هنگامی که به‌صورت سازمان‌یافته انجام می‌شود. مسئولیت رسیدگی به آن نیز در قانون مشخص است و باید بلافاصله به مخابرات و اپراتورهای تلفن‌های همراه دستور داده می‌شد که صاحبان آنها را شناسایی کنند. حتی نیازی به این کار هم نبود. شماره‌های آنان در تلفن نمایندگان ثبت و ضبط است و با یک استعلام ساده و حتی یک تماس معمولی می‌شد آنان را یافت و محاکمه و مجازات کرد ولی هنگامی که مسئولان ذی‌ربط در این کار تعلل می‌کنند، تخم مرغ دزدها به شتر دزد تبدیل می‌شوند و این بار اعضای مجمع تشخیص مصلحت را با پیامک‌های تهدیدآمیز خود تحت ضرب قرار می‌دهند. متأسفانه باز هم کوتاهی می‌شود، در نتیجه اکنون کار به آنجا رسیده است که پیام می‌دهند: «چه اردوگاه اشرف منافقین در عراق و چه مجلس شورای منافقین در تهران هیچ فرقی با هم ندارند. فقط به فکر خودتان و آشوب و فتنه‌اید.»

ظاهراً ریشه بیشتر این پیامک‌ها در مشهد است؛ همان جایی که ریشه مؤسسات مالی غیر مجاز بود و ورشکستگی آنها بخش مهمی از ریشه حوادث سال ۱۳۹۶ بود. جالب است که این افراد آن قدر کم‌اطلاع هستند که نمی‌دانند سال‌ها پیش اردوگاه اشرف برچیده شده است. در هر حال با عدم پیگیری اقدامات مجرمانه‌ای که ابتدا کوچک به نظر می‌آید، یک‌باره متوجه می‌شوند که چه ماری در آستین پرورش داده شده است. امیدواریم مجموعه مسئولان ذی‌ربط این بار احساس خطر کنند و به صورت شفاف و علنی این افراد را شناسایی و به دستگاه قضائی معرفی کنند.»

منبع: روزنامه ایران
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین