کد خبر: ۵۹۶۳۹۶
تاریخ انتشار : ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
تعداد نظرات: ۵۷ نظر
برخی نمایندگان مجلس خواستار رسیدگی به "ویدئوی برخورد پلیس با دختر جوان" شدند
اخیراً فیلمی در فضای مجازی پخش شده که حاوی برخورد شدید نیروی انتظامی با یک دختر است. بعد از انتشار گسترده این فیلم نیروی انتظامی در بیانیه‌ای توضیحاتی را ارائه کرد. موضوعی که با واکنش‌های متعددی روبرو شد و در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی نیز تعداد زیادی از نمایندگان به وزیر کشور و مسئولان نیروی انتظامی تذکر دادند.
آفتاب‌‌نیوز :

سرویس اجتماعی(کیومرث افشاریان)- انتشار فیلمی از درگیری فیزیکی مامور پلیس با دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران، موجی از واکنش‎ها و انتقادها را در پی داشته است. هرچند که مسئولان ناجا با ارائه توضیحاتی سعی در پاسخ و اقناع افکار عمومی در این خصوص داشته‎اند، اما صحنه‎های این ویدئو چنان خشونت‎آمیز بوده که حتی با عزل و جابجایی ماموران متخلف نیز منتقدان راضی نشده‎اند.

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ در این فیلم یک مامور لباس شخصی با استفاده از خشونت و بدون رعایت قانون و شئونات اسلامی دختری را به داخل خودروی پلیس منتقل می‌کند و ماموران دیگر نیز نظاره‎گر این صحنه هستند.

از ماجرای

این اقدام پلیس علاوه‎بر اینکه موجی از انتقادها در فضای مجازی را در پی داشته با واکنش برخی مسئولان نیز مواجه شده است.

گرچه رسانه‎های رسمی کشور نیز مثل تمام حوادث مشابه، تا زمان واکنش پلیس به این حادثه نتوانستند درباره آن اطلاع‎رسانی کنند اما بعد از ارائه توضیحات پلیس، به موضوع مهم رسانه‎ها تبدیل شد. در اولین واکنش به این ویدئو، مرکز اطلاع‌رسانی پلیس تهران بزرگ در اطلاعیه‎ای نوشت: مأموران پس از حضور در محل، ابتدا ضمن ارشاد و امر به معروف و نهی از منکر این افراد، آنان را به رعایت عفت و هنجارهای اجتماعی دعوت کردند که در مقابل این رفتار مأمور پلیس، یکی از این افراد ضمن ایجاد جوسازی شروع به فحاشی نسبت به مأموران کرده که در نتیجه این ماجرا سه پسر و دو دختر دستگیر و به کلانتری انتقال داده شدند.» ناجا در ادامه توضیحات خود با اشاره به 5 دختر و پسری که در این پارک بود‎ه‎اند، گفته که این افراد "با شوخی‌های سخیف باعث جریحه‌دار شدن احساس شهروندان شدند!" (جزئیات بیشتر)

سرهنگ عبدالوهاب حسنوند، سرکلانتر شرق تهران نیز در واکنش به این حادثه گفت: در بررسی اول مشخص شد که این افراد به دلیل مصرف مواد مخدر توهم زا حالت عادی نداشتند. حسنوند با تاکید بر اینکه برخورد با اینگونه موارد از مطالبات شهروندان جزو وظایف پلیس نیز محسوب می‌شود، درباره اینکه چرا برخورد مأموران پلیس با مصرف مواد مخدر در پارک‌ها اینگونه نیست و به نظر می‌رسد که شدت رفتار مأمور با جرم رخ داده همخوانی ندارد، گفت: قبل از برش فیلم و در فیلم کامل دختر خانمی در فیلم هست که آمده کشف حجاب کرده و حرکات سخیفی داشته، فحاشی و فضاحت کرده و از حالت طبیعی خارج شده بود. او ابتدا با سیلی مأمور ما را زده و عینک مأمور را شکسته است و اینجا کشف حجاب کرده و حتی قسمتی از لباسش نیز در تصاویر منتشر شده مشخص است.

سرکلانتر شرق تهران که در یک برنامه زنده تلویزیونی صحبت می‌کرد، درباره اینکه چرا در این ماجرا مأمور آقا وارد شده و از مأمور پلیس زن استفاده نشده است، گفت: بار اول دختر جوان به پلیس تعرض کرده که در برش اولیه فیلم که در اختیار ماست، تصاویر آن وجود دارد. مأمور هم عصبانی شده اما مامور ما هم خطا کرده و ما خطای مأمور را نمی‌پذیریم. ما با مأمور متخلف برخورد خواهیم کرد و قطعاً با این فرد هم برخورد خواهد شد.(جزئیات بیشتر)

بازداشت و عزل ۲ مامور متخلف

سردار حسین رحیمی، رییس پلیس پایتخت هم در واکنش به این حادثه از دستگیری و عزل دو مامور متخلف خبر داد و درباره جزئیات حادثه گفت: با آغاز تذکر مأموران ما این افراد با مأموران درگیر شده و اقدام به رفتارهای نامناسبی با مأمور ما کردند و به قانون نیز تمکین نکردند که پس از آن درگیری رخ داد. پنج نفر شامل سه مرد و دو زن جوان بازداشت شده و همچنان نیز در بازداشت پلیس هستند. جرم آنها خودداری از عمل به دستور پلیس، هنجارشکنی و درگیری با مأمور و نیز کشف حجاب است و همچنان نیز در اختیار پلیس هستند.

رحیمی درباره اینکه آیا با مأموران متخلف نیز برخورد شده است، گفت: جانشین کلانتری و یکی از مأموران کلانتری در این ماجرا بازداشت و از سمت خود عزل شده‌اند. رحیمی درباره اینکه چرا از مأمور زن در این ماجرا استفاده نشد، خاطرنشان کرد: گزارش ما از ۱۱۰ به کلانتری واصل شده و بنا نیز بر برخورد نبوده و همکاران ما برای تذکر به این منطقه رفته بودند که آن درگیری پیش آمد. رییس پلیس پایتخت درباره اینکه آیا رفتار پلیس مستندسازی می‌شود گفت: ما رفتار مامورانمان را مستندسازی می‌کنیم اما در این مورد دوربین نداشتیم.(جزئیات بیشتر)

طرح سوال از وزیر کشور

با این حال، ارائه توضیحات پلیس نه تنها برای مردم قانع کننده نبود، بلکه برخی نمایندگان مجلس و مسئولان نیز خواستار رسیدگی به این ماجرا شدند.

پروانه سلحشوری، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از طرح سوال از وزیر کشور برای توضیح درباره علت برخورد خشن نیروی انتظامی با دختر جوان خبر داد و گفت: بعد از انتشار فیلمی از برخورد پلیس با یک دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران امروز ۳۰ نماینده در تذکر کتبی به وزیر کشور خواستار توضیح در این‌باره شدند. همچنین سوالی از وزیر کشور درباره علت برخورد خشن نیروی انتظامی با دختر جوان در یکی از پارک‌های تهران به جریان افتاد.

این عضو فراکسیون زنان با تأکید بر اینکه تذکر دادن آدابی دارد، گفت: این نوع رفتارها باعث اغتشاش در جامعه می‌شود. در هفته‌های اخیر جو بسیار متشنجی در جامعه ایجاد شد که به بی‌اعتمادی دامن می‌زند. کشور ما در حال حاضر نیاز به همبستگی و یکپارچگی اجتماعی دارد و این‌گونه رفتارها تعادل مورد نیاز در جامعه را از بین می‌برد.

سلحشوری افزود: اینکه عده‌ای حس کنند قدرت داشته و همه کاره هستند و می‌توانند انگ زده و با کسانی که حامی نداشته، برخورد کنند قابل قبول نیست. نمونه آن فیلمی است که اخیراً منتشر شده مبنی بر برخورد راننده اسنپ با یک دختر درباره حجاب. این به معنای ایجاد التهاب در جامعه ایران است که نباید به این التهابات دامن زد. متأسفانه به اسم امر به معروف و نهی از منکر این کارها انجام می‌شد. امر به معروف و نهی از منکر فروع دین است که نباید این طور به آن عمل کرد. این گونه رفتارها برای وقتی بود که قانون جامعی نداشتیم. نمی‌شود با افراد لج کرد و مشکل ایجاد نمود و بعد بگوییم که نهی از منکر کرده و آن فرد را بازداشت کنید. این‌ها تنها باعث بی‌نظمی و بی‌قانونی در جامعه می‌شود.

ورود کمیسیون شوراها به ماجرا

محمد محمودی شاه‌نشین، عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور نیز از ورود این کمیسیون به برخورد نیروی انتظامی با دختر جوان خبر داد و به خبرگزاری ایسنا گفت: با توجه به اینکه کمیسیون شوراها در حوزه بررسی عملکردی نظارت کشور و برخی از اقدامات نیروی انتظامی قرار دارد قطعاً از مسئولان مربوطه و وزیر کشور دعوت خواهیم کرد و درباره موضوع برخورد نیروی انتظامی با یک دختر در یکی از پارک‌های تهران خبر دهد.

وی گفت که در این جلسه پیگیری تخلفات احتمالی و بررسی تخلفات صورت گرفته را انجام می‌دهیم و اینکه علت رفتار نیروی انتظامی چه بوده است.

انتقاد نمایندگان مجلس

جهانبخش محبی‌نیا، نماینده میاندوآب نیز در جلسه علنی امروز (سه شنبه) مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود با اشاره به تاریخ کوتاهی از انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران نسبت به پیاده کردن حدود الهی، تأمین آزادی مردم و نگاه جمهوری و اسلامی تلاش کرده است. ما هم اکنون نگران هستیم. ما نگران این هستیم که انقلاب در مسیر اصلی خود پیش می‌رود یا نه!

این عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با تاکید بر دوری از افراط تصریح کرد: من نگران این هستم که کج‌اندیشان و کم‌اندیشان به انقلاب ما آسیب برسانند. کم‌اندیشان کسانی هستند که دچار افراط شده‌اند. مقام معظم رهبری نمی‌خواهند ما با همه در جنگ باشیم. ایشان عزت ما را می‌خواهند. بعضی در کشور می‌خواهند که ما با همه بجنگیم. این درست نیست که ما نباید دچار افراط شویم. ما نباید با خطاکاران برخورد خارج از عدل کنیم. امیدوارم این فیلمی که اخیراً به نیروی انتظامی نسبت داده‌اند صحت نداشته باشد چون بچه‌های نیروی انتظامی زحمت زیادی می‌کشند اما اگر صحت داشته باشد وای به حال ما!

محمود صادقی، نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی نیز در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری با اشاره به حادثه برخورد نیروی انتظامی با یک دختر جوان در یکی از پارک‌های شرق تهران گفت: ضمن ارج نهادن به خدمات پرسنل شریف نیروی انتظامی، اما رفتار خشن و شرم‌آور یکی از مأموران نیروی انتظامی با دختری در یکی از پارکهای تهران باعث جریحه‌دار شدن احساسات جامعه و خدشه وارد شدن به وجهه نظام جمهوری اسلامی ایران گردید. نه تنها این کار تأثیر مثبتی در پذیرش هنجارها و ارزشهای دینی ندارد بلکه موجب بدبینی، کینه و فاصله گرفتن مردم به ویژه نسل جوان از حاکمیت خواهد شد. وظیفه امر به معروف ونهی از منکر از تکالیف نتیجه‌محور است و در صورتی که احتمال تأثیر ندهیم انجام این تکلیف ساقط است. امام علی (ع) در فرمایش خود به مالک اشتر فرمودند: ای مالک در دل خود احساس رحمت و مهربانی را نسبت به مردم برانگیز و به آنها لطف کن.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متأسفانه نیروی انتظامی که به ظاهر تحت نظارت وزارت کشور است از نظارت مجلس مصون است و ما به صورت صوری به وزیر کشور تذکر می‌دهیم. برحسب این وظیفه صوری به وزیر کشور تذکر می‌دهم که وظیفه خود را در نظارت بر رفتار نیروی انتظامی اعمال کند البته اینها به معنای نادیده گرفتن خدمات و ایثارگری‌ها و جایگاه اصیل نیروی انتظامی در جامعه نیست.

مصطفی کواکبیان، نماینده تهران و عضو کمیسیون امنیت ملی نیز در جلسه علنی امروز مجلس در تذکری به وزیر کشور گفت: باید پاسخگوی برخورد نامناسب نیروی انتظامی با یکی از دختران بدحجاب یا بی حجاب باشید.

از ماجرای

به گزارش آفتاب‎نیوز؛ ماجرای برخورد خشن مامور پلیس با دختر جوان و انتشار ویدئوی آن در فضای مجازی نه تنها اولین حادثه نیست بلکه بارها و بارها از این دست حوادث در کشور رخ داده و ویدئوها و تصاویر آن نیز در فضای مجازی منتشر شده است. مسئولان نیز به لطف شبکه‎های اجتماعی، این رفتارهای غیرقانونی را دیده و نظرات و واکنش‎های مردم نسبت به آن را نیز شنیده‎اند اما پرسش این است که چرا جلوی اینگونه برخوردها گرفته نمی‎شود؟ چرا برخی به خود اجازه می‌دهند در لباس قانون، ضمن قانون‎شکنی و بی‌احترامی به مردم، برخورد خشنی با شهروندان -هرچند خطاکار- داشته باشند؟!

ماجرای جنجالی راننده اسنپ و مسافر، ارسال پیامک‎های انبوه پیرامون حجاب و اعلام شماره‌ای به مردم برای اطلاع بدحجابی به پلیس نیز از دیگر مواردی بود که اخیرا چگونگی برخورد با مسئله حجاب در کشور را مورد بحث رسانه‎ها و کارشناسان قرار داده است. علیرغم هشدار کارشناسان اجتماعی نسبت به بروز این نوع رفتارها، چیزی که مشاهده می‌شود، تکرار این حوادث است.

با این حال، باید هشدار داد که این رفتارها و برخوردهای تند از مجریان قانون ضمن ایجاد نارضایتی عمومی و چنددستگی در جامعه، می‎تواند تنش‎هایی ایجاد کند که پیامدهای خطرناکی برای کشور به دنبال خواهد داشت. به خصوص در وضعیت حساس کنونی که آستانه تحمل مردم نیز بخاطر مشکلات اقتصادی و فشارهای معیشتی، حساس و شکننده شده است!

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
مطالب مرتبط
انتشار یافته: ۵۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
11
89
اگر نیروی انتظامی به ماموران متخلفش سکه طلا نمیداد و این زن خشن و اون دوتا مامور همکارش که تماشاچی بودند را باهاشون برخورد میکرد الان هم احترام نیروی انتظامی حفظ شده بود هم مردم به آن اعتماد داشتند.
امان از سوء مدیریت.
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
خنده ام گرفته دختر تو پارک داره میرقصه علنا هیچ اعتقادی به عفت و محرم نامحرم نداره یک عده نماینده و افراد.....چرا مامور زن اونجا نبوده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
مگر تو دیدی که می رقصیده. شماها و تفکر حق به جانب شما فقط بلده با نسبت دادن اتهام عمکرد افتضاح تفکر خودش رو توجیه کنه. بر فرض که رقصید این رفتار یک لباس شخصی توجیه خواهد شد‌. شرم بر مردم که ساکت هستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
8
77
آتش به اختیارند
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
6
85
وقتی به جای استفاده از قانون اتش به اختیار رو تشویق میکنن نتیجه این میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
7
62
چوب خدا صدا نداره دیر یا زود زده میشه بجای گیر دادن به همه چی کاش یکم فکر بدبختی مردم باشن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
4
65
متاسفانه برخی ها فکر میکنند با توجه به فشارهای امنیتی و تهدیدات خارجی فرصت مناسبی برای تشدید برخوردها در مورد پوشش فراهم شده در حالی که با این کارها فقط تنش را در جامعه گسترش میدهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
6
68
عزیزم آتش به اختیار عمل کردند میفهمی ؟ آتش به اختیار
ممد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
1
67
اگر با مفسدان اقتصادی و دانه درشت های رانت و دلالی با این قاطعیت برخورد میشد محال ممکن بود وضع اقتصاد این باشه.اما.....
پاسخ ها
بیدل
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
اونا خودی هستند و ۸۰ میلیون ایرانی نخودی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
6
28
حالا زهرا چخماقی و خاندان بیست و سی میشن وکیل مدافع پلیس.. میگی نه نگاه کن..
بهلول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
25
13
والا..جی بگم..بی حیایی مد شده..محرم و نامحرم انگار نه انگار..غیرت و ناموس پرستی الان دیگه برا مردا یعنی عقب موندگی ذهنی و تحجر.....انگار ذات جامعه ما داره از این رو به اون رو میشه...خدا به همه مار رحم کنه....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
6
29
وقتی جنگی در بگیرد مردم میشن عزیز دردونه وباید بچه هاشون قربانی بشن......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
2
31
چندتا دلواپسو ماموریت میدن میان جلو دوربین تلویزیون و به مردم فحاشی میکنن و میگن بغل کردن دختره خواست ما خانواده ها!!!!! بوده...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
32
11
با متخلفین،هنجارشکنان و کسانی که نسبت به تذکر مامور قانون بی توجه اند و اتفاقا به مامور ناجا فحاشی می کنند باید قاطعانه برخورد شود.مامورین طبق وظیفه قانونی تذکر داده اند اما عده ای بر هنجارشکنی اصرار دارند و برخی نیز می خواهند پلیس اقتدار نداشته باشد.
حسن .ر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۴
30
10
البته کار مامور درست نبود . اما چرا هیچکس هنجار شکنی دختر بدحجاب را محکوم نمی کند؟ تا کی باید آنها اینگونه رفتار کنند وهر وقت هم مسئله ای پیش آید فورا از نماینده مجلس و ... رفتار مامور را فقط محکوم کنند و بگویند احساسات جریحه دار شد. آیا احساسات مردم دیگر وصاحبان اصلی انقلاب از رفتار هنجارشکنان جریحه دار نیست؟
میثم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
3
16
متاسفانه این نوع نیروهای خودسر از زمانیکه مایادمونه یعنی اواسط دهه هفتاد بدون واهمه وبه اسم دفاع ازارزشهاهمیشه کام ملتوتلخ کردند، وهیچ وقت صدای دلسوزانونشنیدن که اگرمیخاییدمردم به سیاستهاتون احترام بگذارن راهش کتک وبگیروبنیست،راهش اجازه دادن به منتخبین دلسوزوسایسته برای حل کردن اقتصادوفرهنگ وسیاسته وباازبین رفتن مشکلات معیشتیه ملت بهترین دوست همین مردم هستند......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
41
9
حق افراد مست، مواد مخدر مصرف کرده همین است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
دوست عزیز مگه قرون وسطی است قانون و شرع و حدود مشخص می کنند چگونه برخورد شود نظر شما و امثال شما فقط اشاعه بی قانونی و دشمنی است.
قلمراد
| United States |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
مربوط به قبل از قرون وسطی است!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
اگر قانون ملاک نیست به ماهم بگین که برنامه بچینیم. قانونی نباشه نه تو مانی و نه مامورت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
...... راس میگی واللا
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
خوب این صحبت چه ربطی به این موضوع دارد؟
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
30
6
امثال پروانه سلحشوری قبلاً باید این مسائلی را پیشبینی می کردند و برنامه جامعی برای معضلات فرهنگی داشتند به جای سیاست بازی و امیدبازی
الان هم اینجور قلدرمابانه حرف زدن چاره کار نیست کشف حجاب و بی حیایی در در روز روشن جرم بزرگی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
چرا باید همه مثل شما باشن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
18
دوستان جاهل از دشمن بدترن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
30
9
خیلی عجیب است که یک فیلم چند ثانیه ای را ملاک قرار دهید و اقتدار پلیس کشور را زیر سوال ببرید ،
خانم یا آقای محترم نویسنده ، دو حالت بیشتر ندارد :
شما یا نادان به ماجرا هستید
یا عناد و دشمنی نهفته در دل دارید

سوال بنده این است ، اگر یک دختر و زن خلافکار ( فعلا نوع جرم مطرح نیست) به فرمان پلیس برای توقف خلافشان فرمان داد و خلافکار زیر بار نرفت و با بی حرمتی تمام به نیروی انتظامی کشور مشت و لگد پرتاب کرد ، وظیفه نیروی انتظامی در این لحظه چیست ؟
وظیفه پلیس بعد از تمرد از دستور متخلف چیست ؟

در ضمن پلیس بعد از تحقیقات محلی از کسبه و شاهدین ماجرا ، بازداشت و عزل دو مامور انتظامی را متوقف کرد ، اگر ادعای رسانه آزاد بودن را دارید این خبر را هم نشر دهید


خیلی خوب است نحوه برخورد پلیس اروپا و بدتر از آن آمریکا با مجرمین را هم نشان دهید، که بعد از تذکر، اجازه دست در جیب کردن را هم به متخلف نمیدهند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
اقتدار به مشت و لگد زدن و گیس کشیدن نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۶
....نیازی به فیلم کوتاه برای اثبات نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
3
11
شما که خودتون باعث و بانی این اوضاع اقتصادی هستید نیاز نیست از مطالبات مردمی برای خودتون مشروعیت درست کنید. مردم شما رو نمی خوان. تظاهر به همراهی با مردم نکنید. رأی نمیارید و به صورت مفتضحانه ای در انتخابات شکست خواهید خورد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
تو برو........
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
4
به دست دنبال تطهیر .....است .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
14
................
هی داد بی داد
تک تک ایرانی ها را باید ارج نهیم و آزاد بگذاریم
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
33
6
مثل اینکه حواست نیست داری چه کامنت هایی رو داری منتشر میکنی.اگر عقل داشتی بجای اینکه پلیس رو محکوم کنی از اقتدار پلیس دفاع میکردی . اگر اقتدار پلیس از بین بره و این بی حرمتی ها از تخلف حجاب به تخلفات دیگه برسه اونوقت خودت میفهمی که چه اتفاقی در جامعه میوفته.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
شما باعث بدبختی کشور هستید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
نظرات مردم هست و بخشی افکار عمومی ،پلیس یا هر دستگاهی اگر اشتباهی مرتکب شده باید تغییر رویه بده ولی دوست عزیز مشکل اینجاست که باید نام پلیس را رو امنیت اخلاقی بردارن و بزارن همان گشت ارشاد تا اشتباهات این نیرو ها باعث خدشه به اقتدار سایر رسته های پلیس مثل آگاهی و مرزبانی... نشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
متاسفانه فساد و بی مسئولیتی کم کم شامل همه رسته ها میشه.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
35
6
کار پلیس بسیار درست بوده.نمیشه که با مجرم با سلام و صلوات برخورد کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
دختر یا خواهر یا ناموس خودتان هم باشد آیا چنین نظری دارید؟ ...حتی اگر فرد مجنون و دیوانه باشد باید با راههای انسانی تری با او برخورد کرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
از نظر شما کار پلیس درست بود..از نظر اسلام مرد نبلید به نامحرم دست بزنه..اینو نمیفهی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
دقیقا حق با شماست ،مشکل از قانون هست که اینگونه مسایل را جرم دانسته ولی ایا باید با مجرم آبباز مثل یک سارق مسلح رفتار کرد ؟؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
چقدر با غیرت هستی
واقعا که
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
مجرم آبباز، اینو کجای دلم بزارم.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
2
11
کشور در مدیریت تفریحات همچنان درجا می زند ...
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
1
3
کشور در مدیریت تفریحات... همچنان درجا می زند ...
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
1
4
کشور در مدیریت تفریحات پس از چهل سال همچنان درجا می زند ...
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
20
آمریکایی های خبیث بی دین چه در افغانستان چه در عراق به زنان هرگز دست نمی زدند ومی دانستند که مسلمانان در این موارد تعصب دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
2
.....دیدم که میگم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۵
0
5
قرار است نا رضاینی به اوج برسد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
14
4
دم پلیس گرم ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
0
4
حتی ارتش .... هم برای برخورد ...... ، از ارتشیهای زن استفاده میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۱
2
7
مگر شما ازخدابالاتری خداانسانرا آزاد آفرید ......
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۹
طبق کدام.....؟
پروین اعتصامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۵
0
1
محتسب مستی به ره دید و گریبانش گرفت
مست گفت ای دوست، این پیراهن است؛ افسار نیست ...
پیشنهاد می کنم این شعر بانو پروین اعتصامی رو بخوانید ، گویا تصویر امروز ما هم هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۸/۰۴/۱۸
0
0
من تازه فهمیدم فیض کاشانی که می گه دینم رو به آب دادی یعنی چی ! ! :
دل و دین و عقل و هوشم همه را به آب دادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۴ - ۱۳۹۸/۰۵/۰۶
0
0
بهتره مامور انتتظامی مواظب منازل مردم باشند که روز روشن سرقت انجام میشه ارشاد متولی داره به نیروی انتظامی چه مربوط
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین