کد خبر: ۶۰۰۰۱۳
تاریخ انتشار : ۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۵
در ادامه پويش ملي بومي‌سازي قطعات خودرو صورت مي‌گيرد:
نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد با حضور گروه خودروسازي سايپا برگزار مي‌شود.
آفتاب‌‌نیوز :

در اين نمايشگاه كه براي نخستين‌بار و با هدف نمايش توانمندي‌ها در بومي‌سازي محصولات و قطعات و همچنين اعلام نيازمندي‌هاي صنعتي به‌همت سازمان گسترش و نوسازي صنايع ايران برگزار خواهد شد، گروه خودروسازي سايپا قصد دارد قابليت‌ها، دستاوردها و نيازهاي خود را معرفي كند.

سايپا كه در چندماه اخير توانسته در اجراي پويش ملي بومي‌سازي قطعات محصولات خودرويي، به دستاوردهاي بزرگي در زمينه معرفي نيازمندي‌هاي توليدي خود، شناسايي صنعت‌گران، توليدكنندگان و شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي و حمايت و پشتيباني از بومي‌سازي بسياري از قطعات، مجموعه‌ها و متعلقات پيشرفته خودرويي رسيده، قصد دارد با حضور در اين نمايشگاه، از فرصت‌هاي داخلي‌سازي و رونق‌بخشي به توليد استفاده كند.

گروه سايپا متشكل از شركت‌هاي سايپا، پارس‌خودرو، زامياد، سايپاديزل، سايپاپرس، سايپاشيشه، سايپاآذين، فنرسازي زر، مگاموتور، سازه‌گستر، قالب‌هاي بزرگ صنعتي سايپا و شركت خدمات فني رنا در فضايي بالغ بر 900 متر مربع در اين نمايشگاه حضور خواهد داشت.

نخستين نمايشگاه فرصت‌هاي ساخت داخل و رونق توليد در حوزه‌هاي نفت، گاز و پتروشيمي، صنايع معدني فلزي و غيرفلزي، خودرو و قطعات، مخابرات، صنايع دريايي و لوازم خانگي از 27 تا 30 تيرماه در نمايشگاه بين‌المللي تهران برگزار خواهد شد و گروه سايپا از ساعت 10 تا 18 در سالن 38B پذيراي بازديدكنندگان خواهد بود.

 

منبع: سايپانيوز

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین
x