کد خبر: ۶۲۶۴۲۹
تاریخ انتشار : ۲۲ آذر ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۹
هفته سوم لیگ برتر کاراته، جمعه (۲۲ آذر) در سالن شهید افراسیابی تهران برگزار شد تا چهره ۱۲ تیم راه‌یافته به مرحله بعد مشخص شود.
آفتاب‌‌نیوز :

پس از برگزاری دیدارهای هفته سوم در گروه‌های شش‌گانه تیم‌های زیر به مرحله بعد راه یافتند:

در گروه یک، تیم ایران‌مال با ۱۸ امتیاز و تیم صدرا با ۹ امتیاز

صعود ۱۲ تیم به مرحله دوم لیگ برتر کاراته

در گروه دو، تیم باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت با ۱۸ امتیاز و تیم شهرداری شهر قدس با ۹ امتیاز

در گروه سه، هیات کاراته کبودر آهنگ با ۱۵ امتیاز و تیم پاس کن شی کان با ۹ امتیاز

در گروه چهار، تیم پاس قم با ۱۵ امتیاز و تیم شوتوکان fsk ایران با ۱۲ امتیاز

در گروه پنج، تیم عقاب با ۱۸ امتیاز و تیم وان کان قزوین با ۱۲ امتیاز

در گروه شش، تیم آکادمی نریمان با ۱۲ امتیاز و تیم تخت‌جمشید کرمان با ۹ امتیاز

نتایج کسب شده در این هفته بدین شرح است:

گروه ۱ /

ایران مال ۲۵- باشگاه بارانی صفر

صدرا ۲۲- صنعت فرش حداد ۳

ایران مال ۱۳- صنعت فرش حداد اصفهان ۱۲

باشگاه بارانی ۱- صدرا ۲۳

گروه ۲ /

باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۱۳- صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۱۱

شهرداری شهر قدس ۱۶- آکادمی امیری شهرستان کلات ۸

باشگاه فرهنگی ورزشی مقاومت ۲۱- آکادمی امیری شهرستان کلات ۴

صرافی عبدالرضا صحرا نورد ۷- شهرداری شهر قدس ۱۸

گروه ۳/

شهرداری بندر انزلی ۵- هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۸

آکادمی نوروزی ۷- پاس کن شی کان ۱۷

شهرداری بندر انزلی ۶ - پاس کن شی کان ۱۹

هیات کاراته کبودر آهنگ ۱۳- آکادمی نوروزی ۱۲

گروه ۴/

پاس قم ۱۵- شوتوکان fsk ایران ۷

عقاب گرین بروجرد ۹- شهرداری اندیشه ۱۶

پاس قم ۱۷- شهرداری اندیشه ۷

شوتوکان fsk ایران ۲۰- عقاب گرین بروجرد ۴

گروه ۵/

عقاب ۱۹- وان کان قزوین ۶

شهرداری محمدیه صفر-هیات کاراته کردستان صفر

عقاب ۲۵- هیات کاراته کردستان صفر

وان کان قزوین ۲۵- شهرداری محمدیه صفر

گروه ۶ /

آکادمی کاراته نریمان ۱۲- تخت جمشید کرمان ۱۳

شهدای ماکران ۱۲- پیام ارتباطات ۱۳

آکادمی کاراته نریمان ۲۵- پیام ارتباطات صفر

تخت جمشید کرمان ۱۰- شهدای ماکران ۱۵

برترین‌های هفته سوم:

مربی برتر کومیته: عقیل بردیده پاس کن شی کان

مربی برتر کاتا: سید جواد شاهچراغی

سرپرست برتر : علی پورعباس زاده تخت جمشید کرمان

تیم برتر : صدرا

تیم اخلاق: صنعت فرش حداد اصفهان

بازیکن برتر کومیته: رده امید حمیدرضا اسمعیلی هیات کاراته کبودر آهنگ

بازیکن برترکومیته: رده جوانان نوید رنجبرورندی آکادمی نریمان

بازیکن برتر کاتا: سیروس خالقی آکادمی امیری شهرستان کلات

بازیکن اخلاق کومیته: علیرضا اکبری پاس قم

بازیکن اخلاق کاتا: مهرآئین پلاتینی صرافی عبدالرضاصحرانورد.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین