کد خبر: ۶۹۴۰۸۷
تاریخ انتشار : ۱۷ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۳
تیم فوتبال آلومینیوم اراک در دیدار هیجانی در واپسین دقایق بازی موفق شد تا بازی شکست خورده را با تساوی عوض کند.
آفتاب‌‌نیوز :

تیم فوتبال آلومینیوم اراک در چهاردهمین دیدار خود در لیگ برتر از ساعت ۱۵ در ورزشگاه امام خمینی(ره) به قضاوت امیر عرب براقی به مصاف سایپا رفت که این مسابقه در نهایت با تساوی یک بر یک خاتمه یافت.

تیم فوتبال آلومینیوم که دوست نداشت امتیاز خانگی این بازی را از دست بدهد در شرایطی مقابل سابپا یرار گرفت که شاگردان ابراهیم صادقی هم دنبال بهبود جایگاه خود در جدول

بودند.

در دقایق پایانی نیمه نخست، درگیری اسماعیل شریفات و محمدصادق بارانی موجب شد تا بازی دقایقی به جنجال کشیده شود و داور به هر دو بازیکن کارت زرد نشان دهد.

در نیمه دوم هم دو تیم چشم به ضد حملات بسته بودند. در شرایطی که بازی با تساوی بدون گل رو به اتمام بود، شاگردان ابراهیم صادقی در واپسین دقایق بازی توسط مهرداد حیدری

با ضربه سر پیش بیفتند.

اما یه دقیقه بعد و در دقیقه ۹۸ میثم مجیدی از روی یک ضربه ایستگاهی بازی را به تساوی کشاند تا تیم میزبان با چنگ و دندان از این بازی خانگی یک امتیاز را بگیرد.

با این تساوی آلومینیوم ۱۹ امتیازی شد و در رده هفتم جدول قرار گرفت. سایپا ۱۸ امتیازی هم در رتبه سیزدهم جدول جای گرفت.

ترکیب آلومینیوم:

حسین پورحمیدی، رامتین سلیمان‌زاده، سیدمهدی حسینی، امید سینگ، میثم آقایی، شاهین توکلی، پوریا آریاکیا، امیرمحمد هوشمند، اسماعیل شریفات، حامد پاکدل، محمد ایران

پوریان.

ترکیب سایپا:

محمدحسین اکبر منادی، حسین مالکی، حسین ماهینی، مهرداد عبدی، محمدرضا سلیمان، سید ابوالفضل جلالی، رضا جعفری، حسین کامیاب، رضا علیاری، محمدصادق بارانی و

فریبرز گرامی

توقف گل‌گهر برابر نفت مسجد سلیمان در دیداری خانگی

همچنین تیم فوتبال گل ‌گهر سیرجان در ورزشگاه امام علی (ع) به قضاوت محمد حسین زاهدی فر به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

گل گهر که دوست نداشت از جمع مدعیان عقب بیفتد و امتیازات خانگی این دیدار را از دست بدهد در ابتدا بازی را کمی هجومی آغاز کرد اما شاگردان مجتبی حسینی در تیم نفت مسجدسلیمان توانستند به خوبی مقابل حریف در طول بازی ایستادگی کنند و در نهایت با کسب یک امتیاز از سیرجان خارج شوند.

با این نتیجه گل‌گهر ۱۹ امتیازی شد و در رده ششم جدول جای گرفت. نفت مسجد سلیمان ۱۸ امتیازی هم در رده دهم جدول قرار دارد.

ترکیب تیم فوتبال گل‌گهر:

مهرداد بشاگردی، سیدعلیرضا اسلامی، علیرضا آرتا، یوسف وکیا، میلاد زکی پور، احمدرضا زنده روح، امین پورعلی، علیرضا علیزاده، سعید صادقی، یونس شاکری، گادوین منشا

ترکیب تیم فوتبال نفت مسجد سلیمان:

فرهاد کرمانشاهی، ساسان حسینی، میثم تهی‌دست، نیما انتظاری، محمدمهدی محبی، محمدمهدی احمدی، محمد بلبلی، سجاد جعفری، بهروز نوروزی فرد، مصطفی نائیج پور، مجتبی مقتدایی.

تساوی پیکان و ماشین‌سازی در هفته چهاردهم لیگ برتر

همچنین پیکان و ماشین سازی در حالی به مصاف هم در هفته چهاردهم رفتند که تا پیش از این مسابقه با ۱۷ و ۴ امتیاز به ترتیب در جایگاه دوازدهم و شانزدهم جدول قرار داشتند.

مهدی تارتار برای این مسابقه، محمد دریس، امیرحسین رنگرز جدی(سیدمحمد ستاری دقیقه ۵۸)، نادر محمدی، آرش قادری، ابراهیم صالحی(رضا جبیره دقیقه ۵۸)، حسین پورامینی، امیر روستایی(آرش قادری دقیقه ۷۰)، محمدامین درویشی، فرزاد حاتمی(محمد خدابنده لو دقیقه ۸۰)، سامان فلاح، مجید عیدی و اسماعیل بابایی(معین عباسیان دقیقه ۷۰) را به میدان فرستاد.

سعید اخباری نیز از محمدامین رضایی، وحید نعمتی، مهدی رستمی، اکبر آفاقی(اتابک زارعی دقیقه ۶۷)، فرشاد اسدی، مهدی مومنی، پیمان بابایی، محمدامین اسدی، ابوالفضل رزاق پور، منصور باقری و سیدمحمد حسینی در ترکیب ماشین‌سازان استفاده کرد.

پیکان طبق پیش‌بینی‌ها مسابقه را بهتر و هجومی‌تر از حریف تبریزی خود آغاز کرد و در دقیقه سوم بازی موفق شد در یک ضربه کرنر و دفع ناقص دروازه‌بان ماشیبن‌سازی، با ضربه سامان فلاح نخستین گل این مسابقه را به ثمر برساند.

شاگردان تارتار در ادامه عملکرد خوب خود، موفق شدند در یک حرکت کاملا تیمی و ارسال توپ به دهانه دروازه ماشین‌سازی، با تکل بلند فرزاد حاتمی در دقیقه ۲۱ به گل دوم خود دست یابند.

اما این پایان کار نبود و در حالی که انتظار می‌رفت پیکانی‌ها تا پایان نیمه نخست بار دیگر دروازه ماشین سازی را باز کنند، شاگردان اخباری در دقایق ۲۵ و ۲۶ این مسابقه دو گل به ثمر رساندند و در یک دقیقه دو گل خورده را جبران کردند تا همه چیز برابر شود.

در دقیقه ۲۵ توپ ارسالی توسط رزاق‌پور بازیکن ماشین‌سازی روی دروازه پیکان، به محمدامین اسدی رسید و او با ضربه سر گل نخست ماشین‌سازی را به ثمر رساند.

تنها یک دقیقه بعد یعنی در دقیقه ۲۶ در حالی که بازیکنان پیکان هنوز از فکر گل نخست بیرون نیامده بودند، پیمان بابایی هافبک ماشین‌سازی رد یک حرکت انفرادی تا پشت محوطه جریمه پیکان پیش آمد و با یک شوت محکم و دقیق برای بار دوم دروازه پیکان را باز کرد.

در ادامه نیمه نخست بر خلاف ۳۰ دقیقه ابتدایی مسابقه، توپ بیشتر در میانه میدان جریان داشت و در نهایت نیز ۴۵ دقیقه نخست این مسابقه با تساوی ۲ بر ۲ پایان یافت.

پیکان مانند نیمه نخست، نیمه دوم را نیز هجومی‌تر آغاز کرد و بعد از چند موقعیت نصف و نیمه گلزنی، در ۶۲ پرتاب بلند توپ توسط نادر محمدی به امیر روستایی در محوطه جریمه ماشن‌سازی رسید و ضربه نوک پای او در آستانه ورود به دروازه بود که مدافعان ماشین سازی مانع از ورود توپ به دروازه شدند.

سامان فلاح بازیکن پیکان که گل نخست این تیم را در نیمه اول به ثمر رسانده بود، در دقیقه ۷۵ با دریافت کارت زرد دوم از داور مسابقه به دلیل خطا روی بازیکن ماشین سازی از زمین اخراج شد تا پیکان ۱۵ دقیقه باقی مانده را ۱۰ نفره و با یک یار کمتر ادامه دهد.

در دقیقه ۷۸ ماشین‌سازی که حالا با یک یار بیشتر نسبت به پیکان مسابقه را ادامه می‌داد، در یک ضد حمله صاحب موقعیت خوب گلزنی شد اما تعلل بازیکنان ماشین سازی در رساندن توپ به هم تیمی‌های خود باعث از بین رفتن این فرصت گلزنی شد.

ماشین‌سازی در دقیقه ۹۰ بار دیگر روی ضد حمله صاحب موقعیت شد که حسین پورامینی مدافع پیکان مانع از خلق این موقعیت خطرناک شد.

در نهایت این مسابقه با همان چهار گل رد و بدل شده در نیمه نخست به پایان رسید و با این نتیجه، پیکان ۱۸ امتیازی شد و بالاتر از شهرخودرو در جایگاه یازدهم جدول ایستاد و ماشین سازی نیز با پنج امتیاز و در حسرت کسب پیروزی در لیگ جاری، در قعر جدول باقی ماند.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین