کد خبر: ۷۰۵۲۵۸
تاریخ انتشار : ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۳
با توجه به شکاف قیمتی مسکن در مناطق مختلف شهر تهران، نرخ‌های پیشنهادی برای املاک میان‌سال نیز متناسب با هر منطقه یا حتی محله متغیر است. تحقیقات میدانی از وضعیت املاک میان‌سال عرضه‌شده به بازار مسکن (با عمر بنای ۱۰ تا ۲۰ سال) نشان می‌دهد طبیعتا قیمت‌های متنوعی پیش روی خریداران است که می‌توانند بر اساس بودجه خود، منطقه جست‌وجوی ملک را تعیین کنند.
آفتاب‌‌نیوز :

بررسی‌ قیمت‌های برخی از املاک عرضه شده در بازه عمر بنای 10 تا 20 سال در مناطق مختلف حاکی از آن است که واحدهای مسکونی در مناطق شرقی پایتخت، غالبا در محدوده قیمتی 20 تا 30 میلیون تومان در هر مترمربع است.

املاک میان‌سال پایتخت چند؟

به گفته فعالان بازار مسکن در این مناطق قیمت‌های پیشنهادی مالکان واحدهای مسکونی میان‌سال در مناطق غربی شهر تهران بیشتر دربازه هر متر مربع 25 تا 40 میلیون تومان قرار دارد. در مناطق مرکزی هم غالب نرخ‌های پیشنهادی مالکان به استناد مشاهده برخی فایل‌های عرضه شده در این مناطق در محدوده 20 تا 35 میلیون تومان در هر متر مربع است.در مناطق نیمه جنوبی پایتخت نیز به گفته برخی فعالان بازار خرید و فروش در این مناطق نرخ‌های واحدهای مسکونی با عمربنای بین 10 تا 20 سال در محدوده‌متر مربعی 15 تا 20 میلیون تومان پیشنهاد می‌شود.

البته نرخ‌های اعلام‌شده بر اساس بررسی برخی فایل‌های عرضه‌شده به بازار است و طبیعتا نرخ‌هایی پایین‌تر و بالاتر از این نرخ‌ها نیز در مناطق مختلف قابل مشاهده است.

بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین