کد خبر: ۷۰۹۷۰۴
تاریخ انتشار : ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۴۲

محدودیت‌های ورزشی‌ پایتخت

رنگ‌بندی پایتخت از نظر شیوع ویروس کرونا، از قرمز به نارنجی تغییر پیدا کرده اما با این وجود، تفاوتی نسبت به فعالیت استخرهای سرپوشیده، باشگاه‌های ورزشی، باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد، باشگاه‌های ورزشی سالنی و مدارس فوتبال به وجود نیامده است.
محدودیت‌های ورزشی‌ پایتخت
آفتاب‌‌نیوز :

طبق جدول جدید گروه‌های شغلی که از ۲۰ فروردین سال ۱۴۰۰ ابلاغ شده است، فعالیت تیم‌های ملی و لیگ‌های وابسته در رشته‌های مختلف در فهرست مشاغل گروه یک اعلام شده است تا اینگونه مجوز فعالیت آن ها در تمامی شهرستان‌ها حتی در شرایط قرمز صادر شود. همچنین استخرهای سرپوشیده و باشگاه‌های ورزشی در دسته مشاغل گروه سه قرار گرفته‌اند تا مجاز به فعالیت در شهرهای زرد باشند.

علاوه بر این باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی دارای مجوز فعالیت در شهرهای زرد هستند.

این در حالی است که مدارس فوتبال نیز، صرفا در شهرهای زرد رنگ از نظر شیوع ویروس کرونا امکان و مجوز فعالیت دارند و بازگشایی و فعالیت آن‌ها در شهرهای با رنگ نارنجی و قرمز غیرقانونی است.

بر اساس آخرین به روز رسانی فهرست و گروه بندی مشاغل صنفی، فعالیت تیم های ملی و لیگ های وابسته در رشته های مختلف در تمامی شهرستان ها، حتی در شرایط قرمز مجاز اعلام شد، در حالی که پیش از این فعالیت مراکز تمرین و انجام مسابقات ورزشی در شهرهای نارنجی مجاز و در شهرهای قرمز ممنوع بود. همچنین باشگاه های باشگاه‌های ورزشی ورزش‌های پربرخورد از جمله کشتی، کاراته و جودو و نیز باشگاه ورزشی سالنی که در شهرهای زرد فعالیت آن ها ممنوع بود، اکنون امکان فعالیت آن ها در شهرهای زرد فراهم شده است.

این در حالی است که مشاغل گروه دو، مجاز به فعالیت در شهرهای نارنجی و مشاغل گروه چهار مجاز به فعالیت تنها در شهرهای آبی هستند، همچنین تمامی گروه‌های چهارگانه مشاغل در شهرهایی که در وضعیت آبی قرار گرفته‌اند مجاز به فعالیت خواهند بود و تشخیص و مسئولیت آن با ستاد استانی است.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین