کد خبر: ۸۴۴۳۳۰
تاریخ انتشار : ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۵

شانس همه گزینه‌های ایرانی برای هدایت استقلال کم شد!

حجت کریمی، سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در آخرین صحبتی که پیرامون وضعیت کادر فنی این تیم داشت گفت؛ ما در تلاش برای تمدید قرارداد ساپینتو هستیم و تا پنج‌شنبه به او فرصت دادیم که به پیشنهاد ما فکر کند و جواب دهد.
شانس همه گزینه‌های ایرانی برای هدایت استقلال کم شد!
آفتاب‌‌نیوز :

همزمان با این اعلام که باشگاه استقلال در تلاش برای تمدید قرارداد ریکاردو ساپینتو است، بحث حضور دو سه مربی ایرانی برای هدایت آبی‌ها مطرح شد. اولین گزینه جواد نکونام بود؛ مربی‌ای که پیش از حضور ریکاردو ساپینتو در استقلال گزینه هدایت این تیم بود. اما بنا به دلایلی که مشخص نیست هیچ اشتیاقی از سوی باشگاه استقلال برای مذاکره با جواد نکونام دیده نمی‌شود.

از سویی مهدی رحمتی که یکی از گزینه‌های جدی برای هدایت تیم استقلال بود و به همین بهانه از باشگاه نساجی برای عقد قرارداد مهلت گرفت، وقتی دید جایی در برنامه‌های باشگاه استقلال ندارد، دیروز قرارداد خود را با تیم مازنی نهایی کرد.

به خاطر کارنامه بد علیرضا منصوریان در استقلال اعضای هیئت‌مدیره این باشگاه و تماشاگران مایل به همکاری دوباره با این مربی هم نیستند.

در چنین وضعیتی اگر باشگاه استقلال با ریکاردو ساپینتو به توافق دوباره دست پیدا نکند، با یک مربی خارجی جدید وارد مذاکره می‌شود. همه این‌ها در حالی است که باشگاه استقلال ۲۱ خرداد با برگزاری مجمع عمومی ممکن است دچار تغییرات در ترکیب هیئت مدیره شود و شاید هیئت مدیره جدید نظر تازه‌ای در این باره داشته باشند.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین