کد خبر: ۸۵۵۹۸۲
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۹:۲۰

گل محمدی بالاخره به باشگاه پرسپولیس لیست داد

سرمربی پرسپولیس پس از گذشت یک هفته از رقابت‌های لیگ ۲۳ نام مهاجم خارجی موردنظرش را تحویل رضا درویش داد.
گل محمدی بالاخره به باشگاه پرسپولیس لیست داد
آفتاب‌‌نیوز :

یحیی گل محمدی بالاخره به انتظار هواداران پرسپولیس پایان داد و در آستانه بازی دوم تیمش در لیگ برتر، نام بازیکن خارجی مورد نظرش در پست مهاجم را تحویل مدیرعامل سرخ‌ها داد.

اگرچه سرمربی پرسپولیس در مصاحبه هایش تاکید داشت مهاجم خوب در مارکت بازار نیست و نام هیچ مهاجمی را به باشگاه نداده، اما در نشست خبری بعد از بازی با آلومینیوم تاکید کرد دو مهاجم داخلی را زیر نظر داشته که باشگاه موفق به جذب آن‌ها نشده است. شهریار مغانلو و رضا شکاری مهاجمان مورد نظر گل محمدی بودند که در مورد دلایل جذب نشدن آن‌ها بار‌ها در رسانه‌ها نوشته شده است.

اما هرچه هست یحیی تا ۴۸ ساعت قبل نام مهاجم خارجی به باشگاه نداده بود که درنهایت به این پروسه پایان داد و یک مهاجم آفریفایی را به رضا درویش معرفی کرد. مدیرعامل سرخ‌ها نیز بلافاصله پس از درخواست سرمربی تیم، مذاکرات با این مهاجم و باشگاه فعلی اش را آغاز کرد. گفتنی است مهاجم مورد نظر یحیی گل محمدی با باشگاهش قرارداد دارد و باید دید این باشگاه برای انتقال قرضی یا قطعی این بازیکن چه رقمی را پیشنهاد خواهد کرد.

برخی رسانه‌ها گمانه زنی‌هایی در مورد رقم درخواست مالی باشگاه این مهاجم داشته اند که هیچکدام رسمی نیست و همگی بر اساس شنیده‌ها و حدس و گمان هاست. از این رو باید صبر کرد و دید با توجه به ریخت و پاش باشگاه‌های عربستانی، تیم‌های دیگر اروپایی نیز چنین توقعی از باشگاه‌های ایرانی داشته و خواهان مبالغ زیادی هستند یا درنهایت طرفین برای این انتقال به توافق خواهند رسید.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین