کد خبر: ۸۵۶۰۵۵
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۷:۱۲

ستاره پرسپولیس نیم‌فصل جدا می‌شود؟

کمتر کسی تصورش را می‌کرد گیورگی گولسیانی با شروع فصل جدید، روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.
ستاره پرسپولیس نیم‌فصل جدا می‌شود؟
آفتاب‌‌نیوز :

شاید بتوان گفت کار یحیی گل محمدی برای تصمیم نهایی درباره زوج مرکز خط دفاع سخت‌ترین تصمیم او در این فصل بود.

سرمربی پرسپولیس با خرید محمدحسین کنعانی زادگان یک تغییر در ترکیب اصلی بهترین خط دفاع لیگ بیست و دوم ایجاد کرده و او را در کنار مرتضی پورعلی گنجی مدافع مورد علاقه اش قرار داد.

گیورگی گولسیانی مدافع ثابت پرسپولیس فصل قبل و یکی از ارکان دبل قهرمانی بود، اما با بازگشت کنعانی‌زادگان، روی نیمکت نشست تا دو مدافع ملی‌پوش در مرکز خط دفاعی بازی کنند. البته که با اعلام ترکیب دو بازی آخر تدارکاتی پیش‌فصل پرسپولیس مشخص شده بود که گولسیانی با تصمیم عجیب یحیی روی نیمکت خواهد نشست، اما تا قبل از اعلام ترکیب در فاصله یک ساعت مانده تا دیدار مقابل آلومینیوم خیلی از هواداران باور نمی‌کردند که چنین اتفاقی افتاده باشد. گولسیانی بازی هفته اول تیمش را از روی نیمکت شروع کرد و در طول مسابقه هم به میدان نرفت تا این تصمیم یحیی از نظر برخی پیشکسوتان و کارشناسان نقد شود. در عین حال برخی روی این نکته تأکید کردند که بیرون نشاندن گیورگی احتمال بروز مشکل و حاشیه را در رختکن پرسپولیس خواهد داشت و می‌تواند برای این تیم مشکل‌ساز شود.

مدافع گرجی با عملکرد درخشان خود نقش مهمی در قهرمانی سرخ پوشان داشت و می‌توان از او به عنوان بهترین مدافع میانی لیگ بیست و دوم یاد کرد. بازیکنی که هم در امر گلزنی خوب کار می‌کند و هم وظایف دفاعی خود را به نحو احسنت انجام می‌دهد. پرسپولیس تبدیل به یک سکوی پرتاب برای گولسیانی شد. درخشش در تیم قرمز پایتخت باعث شد تا سرمربی تیم ملی گرجستان، گولسیانی را به تیم ملی این کشور دعوت کند. گولسیانی تنها سه بازی ملی در رده زیر ۱۹ سال گرجستان را در کارنامه خود دارد و سال هاست که پیراهن تیم ملی این کشور را به تن نکرده است. درخشش در پرسپولیس باعث شد تا گولسیانی برای اولین بار به تیم ملی بزرگسالان گرجستان دعوت شود تا در ۳۲ سالگی به یکی از بزرگترین آرزو‌های خود برسد. همان طور که نیمکت نشینی مرتضی پورعلی‌گنجی یا محمدحسین کنعانی‌زادگان در پرسپولیس، موقعیت آن‌ها را در تیم ملی ایران به خطر می‌اندازد، به همان اندازه شرایط گیورگی گولسیانی نیز در صورت فیکس بازی نکردن در تیم ملی گرجستان دچار مخاطره خواهد شد.

این در حالی است که شنیده می‌شود در صورت ادامه نیمکت‌نشینی در پرسپولیس، گیورگی گولسیانی چاره‌ای جز جدایی از این تیم نخواهد داشت. مدافع گرجستانی چند سالی است که در فوتبال ایران حضور داشته و به خوبی در لیگ کشورمان جا افتاده است؛ بنابراین طبیعی است برخی تیم‌های متمول کشورمان با دیدن وضعیت نیمکت‌نشینی گیورگی گولسیانی به او پیشنهاد بازی بدهند. البته گیورگی هنوز به جمع‌بندی لازم نرسیده و منتظر است ببیند در ادامه بازی‌ها یحیی گل محمدی چقدر به او فرصت می‌دهد؟

از تیم‌های تراکتور، گل گهر و سپاهان به عنوان مقصد احتمالی بعدی گیورگی گولسیانی یاد می‌شود.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین