کد خبر: ۸۵۶۴۴۷
تاریخ انتشار : ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۰

حال عمومی نریمان پناهی رو به بهبود است

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی کشور از بهبود حال عمومی نریمان پناهی خبر داد و گفت: امروز پزشکان بررسی‌های تخصصی‌تر را بر روی این مداح برجسته کشور خواهند داشت.
حال عمومی نریمان پناهی رو به بهبود است
آفتاب‌‌نیوز :

مصطفی خورسندی –رئیس سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی کشور- ، درباره آخرین وضعیت جسمانی نریمان پناهی اظهار کرد: باتوجه به اینکه آقای پناهی در دوران دفاع مقدس دچار عوارض ناشی از جنگ تحمیلی شدند ریه ایشان دچار آسیب قدیمی است و با توجه به این شرایط ریوی و همچنین فشاری که به وی در دهه اول ماه محرم وارد شده است باعث شده کسالت ایشان تشدید شود.

وی ادامه داد: البته نباید فراموش کنیم که آقای پناهی در ایام کرونا با این ویروس درگیر و از نظر ریوی با مشکلات بیشتری مواجه شدند.

رئیس سازمان بسیج مداحان و هیات‌های مذهبی کشور خاطرنشان کرد: خوشبختانه در حال حاضر شرایط عمومی ایشان رو به بهبود است و قرار بود امروز پزشکان بررسی‌های تخصصی‌تر را بر روی این مداح برجسته کشور داشته باشند.

نریمان پناهی متولد ۱۳۴۴ در اردبیل، مداح است. تحصیل کرده دو ساله دروس حوزوی می‌باشد، از قرائت قرآن به شاگردی حاج منصور رسید و سپس مداحی را با یک هیئت جنجالی شروع کرد و حالا نیز فعال است. در سال ۱۳۵۸ وقتی ۱۴ ساله بود قاری قرآن بود و در ۱۶ سالگی وارد حوزه علمیه المهدی در خیابان جوادیه تهران شده و دو سال بعد به خاطر جنگ راهی جبهه شد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
خبرهای مرتبط
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین