اخبار روز ایران و جهان | آفتاب نیوز

هشدار اتحاد ملت به دولت درباره گرانی‌ها
در واکنش به برنامه رهاسازی قیمت‌ها صادر شد

هشدار اتحاد ملت به دولت درباره گرانی‌ها

ادامه منطقی این روند به چاپ پول بی‌رویه، تعویق انداختن بدهی‌های فزاینده دولت و تورم بیشتر و بیشتر خواهد رسید. ناصواب‌ترین قسمت اقدامات اخیر دولت، حرکت به سمت حذف یارانه و افزایش قیمت گندم و دارو است. تحریم در یک‌سو و فساد و ناکارآمدی در سوی دیگر، حاکمیت را به این نقطه رسانده‌اند. هرگونه اقدام به دستکاری اساسی نظم اقتصادی، در شرایط بی‌اعتمادی بین مردم و حاکمیت و در شرایطی که هنوز حاکمیت نتوانسته خود را از شرایط تحریمی کشدار و طولانی برهاند، خلاف منطق است.باید صدای جامعه را به‌موقع شنید و لازمه چنین تدبیری، آزادی مطبوعات و رسانه‌ها و نیز مدارا و خویشتنداری پلیس در مواجهه با اعتراضات احتمالی است.
دستور رئیسی برای افزایش فرزندآوری

دستور رئیسی برای افزایش فرزندآوری

رئیس جمهور با اشاره به اهمیت پرداخت تسهیلات بانکی برای کمک به فرزندآوری گفت: باید آیین‌نامه‌های مربوط به پرداخت تسهیلات برای بانک‌ها آماده و هر چه سریع‌تر اجرایی شود.
ایران خودرو و سایپا مکلف به ارائه برنامه‌های تحولی شدند
بررسی مشکلات صنعت خودرو در کمیسیون اصل ۹۰

ایران خودرو و سایپا مکلف به ارائه برنامه‌های تحولی شدند

سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با اشاره به جلسه کمیسیون اصل نود برای بررسی مشکلات صنعت خودرو گفت: بر اساس اظهارات مدیران ایران خودرو و سایپا ،دو خودروساز تحولاتی را آغاز کرده که قرار شد برنامه‌هایشان را به صورت مکتوب به کمیسیون ارائه کنند تا کارشناسان کمیسیون طرح‌ها و ایده‌های آنها را ارزیابی کنند.
آوایی: مردم ایران شایسته ⁧‫بی‌آبی‬⁩ و ⁧‫بی‌هوایی‬⁩ نیستند

آوایی: مردم ایران شایسته ⁧‫بی‌آبی‬⁩ و ⁧‫بی‌هوایی‬⁩ نیستند

یک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت. دولت باید برنامه جامعی برای مقابله با ریزگردها تهیه کرده و ز طریق مذاکرات هدفمند با عراق جهت کنترل کانون‌های ریزگردها در خارج کشور مقابله کند.مسئولان بدانند مردم مظلوم ایران شایسته ⁧‫بی‌آبی‬⁩ و ⁧‫بی‌هوایی‬⁩ نیستند.
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین