کد خبر: ۳۵۴۳۸۵
تاریخ انتشار : ۱۹ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
29 تن از نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی همچنان در برزخ انتخابات مانده‌اند و حضور یا عدم حضورشان در مجلس دهم منوط به برگزاری مرحله دوم انتخابات و پیروز شدنشان بر رقیب است.
آفتاب‌‌نیوز : مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در 55 حوزه انتخابیه یعنی در 21 استان و برای 69 کرسی سبز بهارستان برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، حسینعلی امیری سخنگوی وزارت کشوراز برگزاری مرحله دوم انتخابات در یکی از دو تاریخ 27 فروردین یا 10 اردیبهشت 95 خبر داده است.

در این بین نام 29 نماینده فعلی مجلس به چشم می‌خورد که ممکن است فقط سه ماه دیگر نماینده باشند و یا این مدت 4 سال و سه ماه دیگراستمرار یابد، بنابراین قطعا تمام تلاش خود را به کار می‌گیرند تا در فرصت باقی مانده نظر موکلانشان را جلب کنند.

نکته قابل توجه این است که از میان 9 نماینده زن فعلی مجلس تنها شهلا میرگلوبیات به مرحله دوم انتخابات رسیده و این فرصت را دارد که مجددا به مجلس راه پیدا کند اما 8 نماینده دیگر در همان مرحله اول از دور رقابت خارج شدند.

اسامی نمایندگان مجلس نهم که در مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با سایر کاندیداها به رقابت می پردازند به شرح زیر است:

*محمدحسین فرهنگی، محمد اسماعیل سعیدی وعلیرضا منادی سفیدان نمایندگان تبریز، آذرشهر و اسکو

*محمد حسن نژاد نماینده مرند و جلفا

*مهدی دواتگری نماینده مراغه و عجب شیر

*علی علی لو نماینده شبستر

*مهدی عیسی زاده نماینده میاندوآب، شاهین دژ و تکاب

*علی محمد احمدی نماینده دهلران و دره دشت

*حسین گروسی نماینده شهریار، قدس و ملارد

*ابراهیم نکو نماینده رباط کریم و بهارستان

*ابوالقاسم خسروی سهل آبادی نماینده تربت حیدریه، مه ولات و زاوه

*حبیب آقاجری نماینده بندر ماهشهر، امدیه و. هندیجان

*سید شکرخدا موسوی و سید شریف حسینی نمایندگان اهواز و باوی

*محمدرضا خان محمدی خرمی نماینده ابهر و خرمدره

*جعفر قادری نماینده شیراز

*سید احسن علوی و سالار مرادی نمایندگان سنندج و دیوان دره

*امید کریمیان نماینده مریوان و سروآباد

*سید سعید حیدری طیب نماینده کرمانشاه

*سید علی طاهری نماینده گرگان و آق قلا

*جبار کوچکی نژاد نماینده رشت

*علاءالدین بروجردی نماینده بروجرد

*کمال علیپور خنکداری نماینده قائمشهر، سوادکوه و جویبار

*حسین نیازآذری نماینده بابل

*محمدحسن آصفری نماینده اراک، کمیجان و خنداب

*شهلا میرگلو بیات نماینده ساوه و زرندیه

*احمد جباری نماینده بندر لنگه، بستک و پارسیان

*عطاالله سلطانی صبور نماینده رزن
بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
x