کد خبر: ۴۹۵۹۸۹
تاریخ انتشار : ۲۶ آذر ۱۳۹۶ - ۰۷:۵۲
پسربچه بازیگوش که خانواده اش را گم کرده بود با کمک ماموران پلیس ایلام و انتشار تصویرش در شبکه های تلگرامی به آغوش خانواده اش رسید.
آفتاب‌‌نیوز : پسربچه بازیگوش که خانواده اش را گم کرده بود با کمک ماموران پلیس ایلام و انتشار تصویرش در شبکه های تلگرامی به آغوش خانواده اش رسید.

سرهنگ حمید فتاحی فرمانده انتظامی شهرستان ایلام به رکنا گفت: صبح امروز ماموران کلانتری 13 ایلام در حال گشت زنی در میدان 22 بهمن بودند که متوجه پیدا شدن پسر بچه 8 ساله ای شدند که در میان مردم گریه زاری می کرد.

وی افزود: ماموران در این مرحله به سراغ پسر بچه که محمد نام دارد رفته و متوجه شدند وی صبح همراه خانواده اش از خانه خارج شد اما آنها را گم کرده است که در همین راستا ماموران محمد 8 ساله را به کلانتری منتقل کردند.

سرهنگ فتاحی ادامه داد: ماموران با انتشار تصویر محمد در شبکه تلگرامی پلیس ایلام و دیگر شبکه های اجتماعی ماجرا پیدا شدن پسر بچه 8 ساله را اطلاع رسانی کردند که پس از گذشت 30 دقیقه مردی با مراجعه به کلانتری 13 ایلام خودش را به عنوان پدر محمد معرفی کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان ایلام گفت: این مرد برای بررسی ادعایش وارد اتاق رییس کلانتری 13 ایلام شد که در این صحنه محمد 8 ساله در حالیکه اشک می ریخت خود را به آغوش پدرش رساند.

وی افزود: ماموران پس از بررسی مدارک پدر این کودک پی به صحت حرفهای وی برده و پسر بچه 8 ساله را تحویل خانواده اش قرار دادند.

پدر محمد درباره گم شدن فرزندش به ماموران گفت: برای خرید میوه همراه محمد به مغازه ای رفته بودم که ناگهان متوجه ناپدید شدن پسرم شدم. ترسیده بودم و قدم قدم خیابان را جستجو کردم اما اثری از پسرم نبود تا اینکه اطلاع دادند تصویر پسرم را در شبکه های تلگرامی منتشر کردند و در کلانتری 13 ایلام است و به سرعت خودم را به کلانتری رساندم.


بازدید از صفحه اول ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره
عضویت در خبرنامه
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربحث ترین عناوین
پرطرفدار ترین عناوین