کد خبر: ۷۸۸۶۴۱
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار : ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

معجزه مجیدی در امارات

سرمربی ایرانی اتحاد کلباء در زمان حضورش در العین و الوصل معجزه کرد.
معجزه مجیدی در امارات
آفتاب‌‌نیوز :

فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال بعد از قهرمان کردن آبی‌ها راهی لیگ امارات شد و هدایت تیم نه چندان شناخته شده اتحاد کلباء را برعهده گرفت.

بازگشت مجیدی به لیگ امارات، ولی این بار در قامت مربی بسیاری از رسانه‌ها و کاربران مجازی در این کشور را به تکاپو انداخته است.

بسیاری از کارشناسان فوتبال امارات معتقد هستند مجیدی به دلیل تجربه طولاتی مدت بازیگری اش در امارات می‌تواند در قامت مربیگری هم موفق ظاهر شود.

در همین رابطه یکی از کاربران مجازی در امارات یادی از کمک باشگاه الوصل به دیگر باشگاه‌های امارات در تورنمنت‌های بین المللی و لیگ داخلی کرد.

فرهاد مجیدی سوژه اصلی این خبر بود. این کاربر مجازی اماراتی نوشت: باشگاه الوصل همیشه در بزنگاه‌های تاریخ به یاری باشگاه‌های دیگر امارات در تورنمت‌های بین المللی و داخلی رسیده که این کمک‌ها به کسب جام قهرمانی ختم شده است. برای نمونه فرهاد مجیدی ستاره ایرانی الوصل به صورت قرضی راهی العین شد و در سال ۲۰۰۳ موفق شد با مجیدی قهرمان آسیا شود.

دوباره الوصل فرهاد مجیدی را در سال ۲۰۰۶ به صورت قرضی به الاهلی منتقل کرد که این بار باشگاه الاهلی به کمک ستاره ایرانی اش طلسم ۲۶ سال قهرمان نشدن در لیگ را شکست و جام قهرمانی را از آن خود کرد.

در این خبر سوژه اصلی فرهاد مجیدی بود که سرمربی کنونی اتحاد کلباء است. او به نوعی با حضور در دو تیم العین و الاهلی برای آن‌ها معجزه کرد و قهرمانی به ارمغان آورد.

بازدید از صفحه اول
ارسال به دوستان
نسخه چاپی
ذخیره
عضویت در خبرنامه
انتشار یافته: ۲
فری
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۲:۴۵ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۰
2
4
فرهاد مجیدی ، خار چشم دشمنان تاج
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۳۱
0
0
تبلیغات پولکی
نظر شما
پرطرفدار ترین عناوین